Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el, hogy én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el, hogy én is szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel mindennap amikor csak tudunk beszélünk, és bevallotta, hogy szerelmes belém, és úgy érzem én is belé. De nem tudom, hogy miképpen mondjam el, és, hogy mikor, és, hogy hogyan vegyek hozzá merszet.. Segítenétek légyszíves, hogy hogyan mondjam el neki, hogy szeretem?

14/L, és 16/F


2015. febr. 21. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell el mondani , amikor találkoztok kapd le te ha ő nem mer. Szerintem evvel mindent el el tudsz mondani szavak nélkül.
2015. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Állj elé, nézz a szemébe, és mondj annyit hogy szeretlek :)
2015. febr. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Mondhatsz annyit, hogy "Te is nagyon bejössz nekem". Tuti marha jól esne neki!
2015. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet. Én is így csináltam, ugyan olyan idősek vagyunk mint ti :D ez augusztusban volt. Hajrá ;) nem kell félned egyáltalán. Ha azt mondta szeret, akkor tuti örülni fog :)
2015. febr. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkoztam, csak ez nem olyan, mintha könnyen adnám magam nagyon? Vagy valami ilyesmi? És az a másik, hogy legalább 20 centivel magasabb nálam, és alig érem fel... Vagy veszi majd a lapot, hogy egy kicsit lehajoljon? :O :-D
2015. febr. 21. 13:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő is jóval magasabb nálam :DD én például ugy oldottam meg hogy ült egy pad háttámláján. :D úgy még kis terpeszbe kellett állnom, úgy kb akkora voltam mint ő. Úgy összejött.
2015. febr. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez de cuki :-D
2015. febr. 21. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!