Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól gondolom, hogy szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy szánalmas az ha felnőtt fejjel valaki nem mer kezdeményezni, tördeli a kezét ha meg kellene csókolni először azt akit szeret és utána a lány kezdeményez?

Figyelt kérdés
Szégyellem ugyan, de mivel arctalan férfi vagyok (lehet az is a fentiek alapján kisfiúnak minősülök), ezért itt be merem vallani. Hallottatok már hasonló helyzetről vagy egyedül vagyok ezzel?
2015. febr. 21. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
hát a nők férfire vágynak :(
2015. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a szánalmas, ha valaki nem tudja használni a vesszőket, és ezért nehéz kibogozni, hogy mit akar mondani. De amúgy igen, idősebb korra illik összeszedni egy kis magabiztosságot, hogy ne tűnj töketlen szerencsétlennek.
2015. febr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy gondolod, hogy szánalmas, miért nem változtatsz rajta?
2015. febr. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos van amikor nehezen tudjuk túllépni önmagunkat. Így vagyunk genetikailag kódolva. A kapcsolatom sokat lendített abba az irányba, hogy kinyíljak. Ma már bátrabban tennék mindent szerintem. (remélem)
2015. febr. 21. 13:37
 5/8 anonim ***** válasza:
A mai nőkkel jobb, ha nem is kezd az ember sehogy, tehát nem vagy szánalmas. Hidd el, nem maradsz le semmiről, nem leszel értéktelenebb, ha esetleg nem lesz nőd.
2015. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Milyen jó, hogy leírtam volt kapcsolatom és ő kezdeményezett nálam. Most már könnyebb lenne. Abban viszont igazad van, hogy a mai nőkkel jobb nem kezdeni.
2015. febr. 21. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
A mai férfiakkal sem :) Inkább ne általánosítsunk szerintem.
2015. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerinted mi a baj a mai férfiakkal?
2015. febr. 21. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!