Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok lemaradásban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok lemaradásban van akinek húsz év felett nem volt kapcsolata vagy túl van értékelve a tapasztalat szerzés?

Figyelt kérdés
2015. febr. 21. 13:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Túl van értékelve.
2015. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23 évesen csöppentem bele az első komolyabb kapcsolatomba, és egyáltalán nem éreztem úgy, hogy bármiből is kimaradtam volna.
2015. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs lemaradva,csak a mai világban nagy túlértékelik.
2015. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Hát én magam lemaradva érezném, mivel 26-27 évesen már szeretnék gyereket, ami előtt nem árt 3-4 évig együtt lenni egy adott emberrel összeházasodni stb. Ezt nem a legelső kapcsolatommal szeretném megtenni (amik bár sokszor hosszútávúak de a legtöbbször véget érnek - velem is így volt). Szóval kell a tapasztalat az egyetemista időszakban főleg, mikor ott a lehetőség az ismerkedésre mindenhol... Ha elhagyom az egyetemet hol ismerkedek? Munkahelyen? Kösz nem... Szóval szerintem nem árt időben elkezdeni, de időben alatt a 18 éves kort értem nem a 13-at.
2015. febr. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen lemaradásban van, hiszen nagyban meghatározza az ember életminőségét, hogy mennyire nehéz neki a pártalálás.
2015. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Őszintén én úgy érzem túl van lihegve az egész, attól senki se lesz több, mert valakinek volt több barátja, barátnője pár nélkül szerintem fejlődhet, már ha nem kolostorban élte le az életét. Sokaktól hallom mennyire mérgezték meg a korábbi kapcsolatai és teljesen besavanyodott ember lett. Akiknek nem volt párjuk nem igazán voltak csalódásaik, mert komoly párkapcsolatot keres azok nem hinném, hogy lemaradásban vannak. Túl komolyan veszik ezt az apróságot.
2015. febr. 21. 18:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért nem árt ha valaki nem 26 évesen kezd bele az első komoly kapcsolatába, mert mint mondtam az első kapcsolatok legtöbbször szakítással végződnek (nem nagyon láttam ellenpéldát még, sajnos a saját szüleimnél sem). És nem kell lepontozni :D Attól hogy én 30 éves koromra már családot akarok még nem vagyok rossz véleményen. Ismerkedni és tapasztalatot szerezni sosem késő csak nehezebb.
2015. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek akkor kell ismerkedni amikor akar, baromság korhoz kötni ezeket. Van aki hamarabb ér meg valaki később, de azért megvetni valakit, mert későn érő vagy normális kapcsolatot keres az szánalmas. Nem tapasztalatokat kell gyűjteni, hanem megtalálni a megfelelő partnert.
2015. febr. 21. 22:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vetem meg azt aki később keres partnert, nem értem mi ez a hangnem. Csak azt mondd meg kérdező honnan fogod tudni, hogy a megfelelő partner lesz az adott ember, ha nincs semmi viszonyítási alapod? Én csak nem akarom hogy 30 évesen ess pofára mikor azt hiszed jött a nagy ő aztán mégsem... De látom nagyon okos vagy, megvan a berögzött véleményed amitől bárki eltér baromság. :D Csak nem értem akkor minek írtad ki a kérdést.
2015. febr. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért írta ki hogy egy nyílt fórumon bebizonyítsa az igazát annak a bűvös lefelé mutató piros hüvelykujj segítségével amivel rávesz téged arra hogy te moderáld magad ő meg olyan tróger stílusban hord le amilyenbe neki tetszik mert neki nincs bűvös piros hüvelykujj a válasza mellet

Fuck Logic

2015. márc. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!