Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok?

Figyelt kérdés

A párom elkezdett játszani egy focis játékkal, Top eleven a neve.

Az elején még csak simán tolta, és karácsony előtt költött 3.000 ft-ot a játékra.

Aztán megint csak szimplán játszott, de e hónapban megunta, hogy nem ér el sikereket, és már ott tart az őrülete, hogy nem hagy ki egy meccset sem, folyamatosan javítja a csapata szintjét, és hát már 20.000 ft-ot áldozott erre az internetes hülyeségre.

Van munkája, van pénze, nem erről van szó, csak egyszerűen hülyeségnek tartom, pláne, hogy ultimátumot adott magának, miszerint ha a csapata nem szerepel jól a szezonban, le is törli az alkalmazást.

Szóval kidobott az ablakon 20.000 ft-ot egy pár hónapos "hobbiért", ez normális?


2015. febr. 21. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:

A Top 11 jóóóóó.

Amúgy viccet félretéve, én is toltam vele, de hamar meguntam, ő is megunná.

2015. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akkor imádkozz,hogy ne szerepeljen jól a csapata és probléma megoldva.

Egyébként amíg nem az én pénzemet költené rá és nem menne a kapcsolat rovására,úgy értem nem hanyagolna miatta akkor nem lenne beleszólásom,nem akarnám korlátozni.

2015. febr. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Normális, ilyen alapon akkor ne is együnk mert kiszarjuk. :D
2015. febr. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én tanulok, az én pénzem nem tudná költeni.

Foglalkozik velem, nem hanyagol, ráadásul eljár edzeni is, dolgozni is, szépen be van osztva az ideje, csak egész nap be van kapcsolva az alkalmazás.

A problémám csak annyi, hogy kinézett magának egy cipőt, és simán meg tudta volna venni, ha nem szórja el a pénzt erre a vacakra.

Egyébként azért fura, mert mielőtt játszott volna ezzel a játékkal mindig spórolt, még 500 ft-ot sem szívesen költött el, most meg értelmetlenül szórja, de csak ha a Top elevenről van szó.

2015. febr. 21. 13:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
meg fogja unni egy idő után és jó esetben rájön,hogy hülyeségre dobta ki.És tényleg,ameddig nem hanyagol téged miatta ne szólj be,mert csak megsértődik.
2015. febr. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Jobb lenne,ha elinná,elkurázná? Ugye-ugye.

Mellesleg ő keresi a pénzt nem?

Cigi,sokan meg arra költenek.

2015. febr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, ő keresi...

Mellesleg nem kur*ázik, nem iszik, de még csak cigizni sem szokott soha.

Csak rossz nézni, hogy kikap, és stresszel, és akkor elkezd zsetont venni.

Mutatta a számokat, az övé a legerősebb csapat a saját szintjén, de mégis van, mikor kikap... szerintem a játékkal is van baj, mert egy 45-öst hogyan ver meg egy 33-as?

Na, mindegy.

2015. febr. 21. 14:15
 8/8 anonim válasza:
Mond meg neki, hogy ne legyen gyerekes.
2015. febr. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!