Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki van azon a véleményen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van azon a véleményen, hogy jók az alkalmi kapcsolatok és ki azon, hogy nem jók? (nem fizetős nőre gondoltam)? Miért? Miért nem?

Figyelt kérdés
Továbbá azt gondoljátok-e, hogy egy nő aki a testével keresi a kenyerét az a kuncsaftjaival nagyon durva és semmi kedvesség és adott esetben romantika nincs benne. Miért érdemes és miért nem érdemes ilyenekkel próbálkozni.
2015. febr. 21. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt egy 2 éves hosszú kapcsolatom rossz szexuális élettel. Aztán egy hétig kitomboltam magam. Volt benne egyéjszakás is (nem vagyok rá büszke de akkor ott úgy éreztem kell nekem). És most ismét egy hosszútávúnak ígérkező kapcsolatban vagyok ahol minden tökéletes (egyelőre :D). Nekem kellett az az egy hétnyi kirúgás a hámból hogy most olyan kapcsolatot találjak magamnak amiben tökéletesen komfortosan érzem magam. Szóval nem vetem meg az alkalmi kapcsolatot (ami nálam az egynapos randizásban vagy az egy-éjszakás kalandban merül ki, nem az egy-két hétig járunk aztán szétmegyünk értelmetlen marhaságban). Ha kapcsolatot akarok kapcsolatban vagyok hosszútávon, ha nem akarok kapcsolatot akkor marad az ismerkedés vagy esetleg egyéjszakás (nekem egy volt az életemben ilyen, nincs nagyon igényem többre)
2015. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egyéjszakás kapcsolatot nem kedvelem - bár nem is volt még, de nem is szeretnék -, a szexkapcsolattal viszont nincs bajom, most is az van. Egy hosszú kapcsolatból léptem ki közel egy éve, és nem is vágyom azóta erre, érzelmi kötődésre és ilyenekre. Nagyon jól érzem magam egyedül jelenleg és egyáltalán nem vagyok nyitott új párkapcsoatra. A szexre viszont természetesen szükségem van, és ezt van kivel megoldanom. Több, mint fél éve állandó partnerem van erre a célra, akivel semmi nincs köztünk, csak szex. Ha valaki nem érzelmes típus, és helyén tudja ezt kezelni, nem szeret bele a partnerbe, és nem az a célja a szexkapcsolat kialakításával, hogy hosszútávon megfogja az adott férfit/nőt, és foggal-körömmel ezért harcoljon, annak szerintem jó lehet egy ilyen kapcsolat. Aki érzelmekre vágyik, és ő akar lenni a one and only a szexpartnere életében, az ne menjen bele, mert rengeteg fájdalmat okozna neki egy szexkapcsolat.
2015. febr. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az alkalmi kapcsolatok jók. :D A kaland, az izgalom és a vadszex garantált.

Viszont nem egy komoly kapcsolat kapujából hátráltam ki, mondván, nekem kell a szabadság, és ezt már bánom, nem kicsit...

2015. febr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!