Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy elhagy a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy elhagy a barátom?

Figyelt kérdés

Nem érzem magamat elég méltónak hozzá, sokkal jobbat is találhatna, mint én. November óta vagyunk együtt, igazából már rég találhatott volna mást, ha annyira akar, aki jobb, szebb, meg okosabb, de mégis félek :S nem tudom kiverni a fejemből ezt az érzést, pedig tudom, hogy semmi okom nincs rá. Ha belegondolok abba, hogy lehet, hogy épp valaki mással szexel, akkor elfog az undor :S nem szoktam és nem is akarok ilyeneket elmondani neki, korlátozni sem szeretném semmiben, mert tudom, milyen szar érzés ez :/ valaki tud valami tippet adni, hogy kiverjem ezeket a dolgokat a fejemből, mert már hetek óta van ez :(

L


2015. febr. 21. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezzel jar ha a legmacsobb alfahimmel jarsz. Mit csodalkozol?
2015. febr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 veteran1978 ***** válasza:

"igazából már rég találhatott volna mást, ha annyira akar, aki jobb, szebb, meg okosabb, de mégis félek"

Ez a lényeg amit kimondtál!

2015. febr. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne képzelegj olyan dolgokról amik nincsenek!

Örülj a jelennek,hogy most veled van,téged szeret.

Ha féltékeny vagy attól nem változik meg a világ.Ha meg akar csalni ugyis megcsal,akár féltékeny vagy,akár nem.

2015. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is ugyan ezt érzem már 2 éve, de még mindig nem keresett mást a barátom. ne aggódj :)
2015. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!