Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32-37 körüli fiúk között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32-37 körüli fiúk között lehet még olyan pasit találni, aki normális és még nincs gyereke, de majd szeretne?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm nagyon sok év után szakított a párjával. Most azt mondja, hogy egyedül fog maradni, mert vagy gyereke van már vagy nem százas agyilag az említett korosztály. Tényleg ilyen kilátástalan egy 34 éves nő helyzete?
2015. febr. 21. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

Mikor értik meg a nők,hogy a pasik NEM AKARNAK FELESÉGET!!!

Szeretőt akarunk és szexpartnert.


A barátnőd keressen egy fiatal srácot és élvezze a függetlenséget!


Én 38 vagyok,egyedül álló,jól keresek és élvezem,hogy nincs állandó nőm. Hidd el sok pasi csak azért áll ösze csajokkal,mert nem tudja fizetni a lakbért és mert lusta bekapcsolni a mosógépet. A barátnődnek tényleg ez kell?

2015. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 skorps válasza:
Èn 28 vagyok ès nincs gyerekem sem. Nem èrzem magam hülyènek. :) Nem iszok, ès folyamatos munkaviszonyom is van. Tehát szerintem elèg jó az esèlye rá, hogy talál rendes párt magának :) Sok sikert kívánok neki :)
2015. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

nincs egyszerü helyzetben a barátnőd. a normális pasik hamar elkelnek.

aki ebben a korban egyedül van az több mint gyanús...

2015. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én pont a felső határba esem bele, nincs gyerekem. Akár szívesen megismerkednék a barátnőddel, bár nem erre vonatkozott a kérdés. Reményeim szerint normális is vagyok, de ha kell, elmehetek kivizsgáltatni magam. :D
2015. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es ne szövegelj, te mar korhatar felett vagy a csajnal ;)
2015. febr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
és, ha gyagyás vagyok, és nem is vagyok korcsoport, akkor mi van? jó, ha kicsit gyagyás egy csaj, sőt ha annál is jobban, akkor meg főleg. :) beteg vagyok e szerint? :D
2015. febr. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Minek szakított, ha most meg az a baj, hogy egyedül fog maradni?
2015. febr. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szomorú, hogy egyből Ő a gyanús. 15 év után zavarodott meg a pasija és összejött egy fital lánnyal. Tök normális kapcsolatuk volt. Egészen addig amíg a pasi valami miatt be nem kattant. Kapuzárási pánikja lett 34 évesen.

Úgyhogy nem a barátnőm tehet arról hogy ennyi idősen egyedül maradt.

2015. febr. 22. 04:10
 9/12 kolosszus22 ***** válasza:

Az a baj, hogy már innen kiérezni az "férfigyűlöletet" a mondókádból, amíg így álltok hozzá ne is ábrándozzatok "normálisról"! Egyébként ki a normális és ki nem? Egy férfi is járhat úgy mint a barátnőd, bekattant 30-as nők sem ritkák, ezt épp a legutóbbi viszonyomban tapasztaltam meg.

28F

2015. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy van esélye, csak nem valószínu, hogy egybol egy ilyen hapsiba fut bele, remélem lesz kitartása a keresgéléshez. Vannak normálisak minden korosztályban. Miért lenne gyanús az, ha valaki pl. tobb hosszú kapcsolat után ismét egyedul van, mert így jott ki a lépés? Meg kell ismerni a másikat, és utána véleményt alkotni. Mondom ezt 39/N-ként.
2015. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!