Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális dolog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális dolog?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy szerintetek az normális hogy egy 15 éves lány egy 26 éves csávóval veszíti el a szüzességét?

Vagy ez már manapság ilyen teljesen

normális dolog hogy a lányok a 10évvel idősebb pasikkal járkálnak? Ha én lennék a 26éves csávó helyében szerintem ez udorító dolog hogy egy "kislánynak" elvegyem a szüzességét.



2015. febr. 21. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
34%

neked számít valamit mások élete? :D



amúgy elárulom hogy én 25 vagyok és egy kicsit hülye, meg van egy 16éves nem annyira hülye lány akivel nagyon jól megértjük egymást és volt már szinte minden

2015. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aladar12 ***** válasza:
szerintem nem normális. de ez van és nem lehet ellene semmit tenni.
2015. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Liliomtiprás.
2015. febr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem normális!

És itt nem a 11 év korkülönbségről van szó(köztem és a párom között 17 év van). Hanem hogy itt a fiatalabbik fél még GYEREK.

2015. febr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit sem az, de ez van, ha a csávó képtelen a korabeliek közül párt választani magának. :/
2015. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!