Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki szeret/kedvel téged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki szeret/kedvel téged mért fordul ellened?

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert túl akar lépni rajtad, mert rossz neki, hogy egyoldalú a dolog. Legalábbis ez a leggyakoribb ok.


23/F

2015. febr. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Stainless ***** válasza:
76%

Mert krumpli! :D


Bővebb infót is megadhatnál a problémáról..

2015. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert szőrös a szíve és meg akar du.. rád akar dudálni!
2015. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szeretet és gyűlölet közt nincs éles határ.

Avagy csak azt tudjuk gyűlölni, akit egykor szerettünk.


Na jó, ez nem teljesen igaz, mert vannak emberek, akiket a kezdetektől fogva utálok és kiráz tőlük a hideg, ha csak a közelembe merészkednek, de van benne igazság. :D

2015. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de egyszer egy mocskos k..rva belémszeretett és pár hónapot rááldozva összebarátkozott az egyik legjobb barátommal, majd rámharagította. Ezt később beismerte. Azóta is van, hogy régi ismerőssel találkozok, akikről kiderül, hogy nekik is "csúnyákat" mondott rólam, s emiatt kerültek kissé.

A csaj amúgy intelligens, nagyon manipulatív és birom is, de legfeljebb mint barátot. De hogy képes ilyesmiket tenni ellenem, azt nem gondoltam volna.


Na, de ez pár éve volt, azóta minden régi ismerőssel beszéltem már, ráébresztettem őket arra, hogy a csaj össze-vissza hazudott nekik, úgyhogy minden rendben.

2015. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi.:-) Igazából a rövid mesém annyi,hogy van egy fiú aki már évek óta szeret de egy szoknyavadász és a lány társaságban van.Talán elfordították a fejét vagy féltékeny mert megtudta,hogy mást szeretek..igazából nem érdekel.Jó most kőszívűnek hisztek..de ne hidjetek.
2015. febr. 21. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy szoknya vadász , attól még szerethet táged. Attól még érezheti úgy hogy csak te vagy neki a világon , szerethet téged. Tudom mert én is olyan voltam , azóta csak egy lány kell és senki más.
2015. febr. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!