Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy nem vagyok féltékeny, mert tudom hogy úgyse talál nálam jobbat?

Figyelt kérdés

Mivel úgy érzem, tényleg nagyon szeret (és nem vagyok önbizalom-hiányos) egyáltalán nem vagyok féltékeny, bárhová is megy, bárkivel van.

Ez normális, vagy már a beképzelt kategória? Egészségesebb lenne egy bizonyos fokú féltés?



2015. febr. 21. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Hát én is pont ilyen vagyok mint te. De mégsem gondolom , azt hogy találna nálam jobbat. Csak még egy ilyen tökéetes személyt nem találna. xD Amúgy én sem vagyok féltékeny , de ha fogdosák arra az vagyok és ütök.
2015. febr. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Linó03 ***** válasza:
Hogy úgyse talál nálad jobbat, az kicsit furán hangzik, de amit utána írtál, az szerintem egészséges, erős párkapcsolatra utal. Én is ezt éreztem a volt barátommal, mivel tudtam, mennyire szeret.
2015. febr. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Namost.


Szögezzük le, hogy egészséges ömbizalommal rendelkezel.


R.

2015. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem normális... beképzelt vagy, de hát valakinek ilyennek is kell lennie.


Bizonyos fokú féltés szerintem egészséges, de te tudod, te életed.

2015. febr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dettó!
2017. jan. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!