Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek az a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek az a pasi már csúnya akinek nagy és görbe az orra?

Figyelt kérdés
Úgy értem oldalról kiáll az orrcsontja és ezáltal olyan mint egy sas orr. Vagy pedig hullámos kissé. vagy egy szögből áll ki neki elég feltűnően. az már onnantól ronda? válaszba a korotokat is tűntetéssek fel érdekelnének a meglátások :)

#orrgörbület
2015. febr. 22. 02:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Nagyon sok más tényezőtől is függ, hogy ronda-e valaki.

Láttam már jóképű sasorrú pasit.

25L

2015. febr. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy furcsán hangzik, de nekem kifejezetten tetszenek a karakteres orrok. :D

18/L

2015. febr. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát csajok nekem eléggé olyan az orrom és baromira nem vagyok kibékülve vele :/ már műtéten is gondolkodtam, bár még senki nem tett rá megjegyzést ami negatívan ért volna, de én utálom az egyik profilomat emiatt :S
2015. febr. 22. 02:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, a nőknek bejön a kicsit nagyobb orr. Nekem sincs épp pisze orrom. Olyan, mint Dancsóé.
2015. febr. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

én is csípem a nagyorrú csajokat :P bár még nem makeoutoltam eggyel sem, de remélem lesz ilyen csajom is :P


24f

2015. febr. 22. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
nekem saját magam miatt a fitos csajok jönnek be leginkább, de persze a nagyobb orrú lányok is tudnak nagyon szépek lenni, csak magam miatt én nagyon figyelem az orrokat :/ belém rögzült már ez annyira idegesít, hogy nem lehet sehogy eltüntetni mintha az emberre nőne valami aminek ott kell lennie és nem tetszik magadon... kínos :S
2015. febr. 22. 02:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Loretta, engem imádnál.


Igazéból nem.

2015. febr. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bejön a zsidós orr. :)
2015. febr. 22. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne legyél emiatt frusztrált! Főleg, ha még csak negatív véleményt sem kaptál rá. De akkor se, ha igen.

Az én párom is azt hiszi, hogy karvaly orrú, pedig nem. Néha rendesen bedepizik emiatt. Pedig szimplán csak rosszul látja önmagát.

Lehet, hogy nálad is ez a helyzet.

2015. febr. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. N/30
2015. febr. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!