Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam neki, hogy rosszul esett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam neki, hogy rosszul esett?

Figyelt kérdés

A barátommal elég sokat vagyunk együtt, így mikor néhány napig külön vagyunk, nem nagyon keressük egymást. A legutóbbi találkozásunkkor úgy váltunk el, hogy lebetegedtem, belázasodtam. Ő még aznap este írt facen, váltottunk pár szót elalvás előtt, jobbulást kívánt és írt néhány szivecskét - ami egyébként nem vall rá. De aztán azóta nem keresett, pedig fent volt sokat facebook chaten és én is. Azért jól esett volna, ha megkérdezi, jobban vagyok-e már (mert egyébként egyre lázasabb vagyok). Vagy túl nagyok az elvárásaim? Mondjam neki, hogy rosszul esett, hogy nem érdeklődött, mi van velem? Vagy inkább hagyjam figyelmen kívül ezt? Mert így is említette már, hogy mindenen megsértődök...ami részben igaz is, mert néha apróságokon is megsértődöm, de szerintem ez nem az. Sztem elvárhatom, hogy megkérdezze, jobban vagyok-e...ha nem tudnám hogy szeret, akkor ebből az jönne le, hogy nem is vagyok fontos neki. Hamarosan találkozunk amúgy.

20/L


2015. febr. 22. 02:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

istenem. 20 éves vagy.


mondd neki naná! :D a problémákat meg kell beszélni, nem hisztizni kell

2015. febr. 22. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ht attol fugg. menny ideje nem ir?
2015. febr. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 opened paradise ***** válasza:

Ha zavar mondd.

De lehet,hogy úgy gondolta,hogy betegen nem őt figyeled,hanem pihensz.

2015. febr. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
25%

Kicsit nyers leszek, és ma már be is szóltak nekem, de: Nem látod, hogy milyen kibebaszott jó dolgod van? Először is örülj, hogy lyuk van a s.eggeden meg ahol kell. Másodszor, hogy van mit enned, van fedél a fejed felett, nem vagy gusztustalan lény, mert van egy barátod, aki törődik is veled. Ezek tükrében olvasd el a kifejtést.


Elvileg rá kéne jönnöd, hogy ez egy kis lófarok piszlicsáré semmi probléma, hát beszéld meg vele kulturáltan, ennyi.


Köszöntem!

2015. febr. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A 4-esnek igaza van.

Mellesleg írod, hogy sokat vagytok együtt. Akkor nemsokára úgy is találkoztok, majd meglátja mi van veled, élsz-e még stb.. Hiába szeretünk valakit, nem lesz mindenkor, minden gondolatunk a másik.

És ha valakiknek jó a kapcsolata, akkor simán csak el kell kezdeni mesélni hogy vagy. Nem kell elvárni, hogy meg is kérdezze.

2015. febr. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Hogy neked tényleg nincs jobb dolgod mint eljátszani a hattyú halálát! :)
2015. febr. 22. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

kövezettek meg, de nekem azért kicsit rosszul esett volna, hogy nem érdeklődik a barátom amikor tudja, hogy beteg vagyok. Illene ilyenkor felhívni a párodat, mert ha szereted, aggódsz érte, és mivel beteg, így meg főleg indokolt. Szerintem említsd meg a barátodnak, nagylány vagy már, ne verd ki a hisztit, csak mondd meg neki. Engem a barátom mindig felhív, ha tudja, hogy nem éreztem jól magam, mikor utoljára beszéltünk. Ugyanúgy én is őt. Aggódom érte. Szerintem ez lenne a normális.

20/L

2015. febr. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"az jönne le, hogy nem is vagyok fontos neki"

Akkor se jöjjön le ez.

"Mert így is említette már, hogy mindenen megsértődök...ami részben igaz is"

Sok mindenen amin nincs értelem megsértődni vagy ad rá okot? Magadnak válaszolj s változtass. vagy így vagy úgy.

Ha téged zavar, közlöd vele... Ez miért kérdés??

2015. febr. 22. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7 Had kérdezzem me gmi az, illene felhívni???

Ennyire hülye vagy?? 20 vagy 12 vagy??? -.-

Ha akar, keres, ha nem, nem. Ha téged az zavar( ha keres ha nem), jelzed neki.

KOMMUNIKÁCIÓ.

2015. febr. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tudja, hogy beteg vagy, nem vagy jol, es csak nem akart zaklatni/ zavarni az uzeneteivel, telefonalasaval.
2015. febr. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!