Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok erről a helyzetről? (18/f)

Figyelt kérdés
van egy lány, aki kb 4 éve tetszik, és tudja is, csak nem akart tőlem semmit többet a barátságnál, azóta egy másik lánnyal járok, de ezzel a lánnyal ugyan úgy találkozgatok néha, de tegnap amikor találkoztunk köszönésnél utánamnyúlt, és kaptam 2 puszit, pedig előtte sose kaptam tőle, és nem szokott senkit se puszilgatni.. szóval az lenne a kérdésem, hogy ez jelentheti azt, hogy mégis akar tőlem valamit, vagy csak én hittem-e el nagyon.

2015. febr. 22. 02:35
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
szervezd össze a hármast :D menő vagy ha összejön
2015. febr. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet belole valami.
2015. febr. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
en is csaj vok en se adok másnak puszit egyszer 1 fiúnak adtam, de ez csak azt jelenti h közeli barátja vagy es számítasz neki
2015. febr. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha már rég vagytok barátok,akkor ez nem feltétlenül jelenti azt,hogy mégis többet akar.
2015. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez természetes reagálás amiatt, hogy más lányt választottál. Most már jó lennél, de igazából nem tetszettél neki mint fiú, mert akkor nem utasított volna el. Ilyen az emberi természet, amit nem kaphat meg az kell neki, ha valaki mást választanak, akkor már rögtön jó az is, aki addig nem, szóval ilyenek az emberek. Ez nem neked szól, ez csak pszichológia.
2015. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!