Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit gondoltok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok egy ilyen lányról? Vonzó lenne számotokra?

Figyelt kérdés

Sokak szerint szép: barna, derékig erő hosszú haj; barna, viszonylag nagy mandula szemek; sajnos kicsit nagyobb orr, de pont illik az arcformához; telt ajkak; alacsony, formás, kicsi/közepes mell, izmos popsi; 1-2-3kg felesleg van rajta; viszonylag nagy derék-csípő arány(81-92); 160cm/56kg.

Kedves; okos; ártatlan; kissé szégyenlős, de ha felpörög, akkor nagyon sokat tud beszélni; nem szereti az alkoholt, a cigit, se semmi más ártalmas szert; lelkésznek szeretne majd tanulni.

Mit gondolnátok egy ilyen lányról?


2015. febr. 22. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jaaajj nee szentfazekak kìméljenek!
2015. febr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Felsorol magarol egy tucat pozitiv dolgot es mit gondolunk rola? Hogy önfenyező es bókokat akar.


"Lelkesznek akar tanulni"

Ha ez a kötelező szüzesseggel jar együtt akkor nem erdekel..

19/F

2015. febr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
*[...]; alacsony; formás; kicsi/közepes [...]
2015. febr. 22. 08:29
 4/13 anonim ***** válasza:
Számomra vonzó lenne, de még nem találkoztam ilyen lánnyal és valószínűleg nem is fogok :D 18/F
2015. febr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jó, akkor jönnek a negatív dolgok: ha valakit nem bírok, akkor vagy nagyon kedves vagyok vele, vagy nagyon bunkó. Ha rossz napom van, akkor mindig összeveszek mindenkivel, de utána mindig ki is békülünk. Nem tudom, hogy ez ide tartozik-e, de nagyon hamar elsírom magam. És hamar felkapom a vizet.


Amúgy, református lelkész szeretnék lenni, nem pedig apáca :-)

2015. febr. 22. 08:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Am, ne gondoljátok hogy a lelkész csajok mennyire ártatlanok...van egy ilyen osztálytársam, és brutál rib¡, 5-6 pasi már járt benne, falja a csávókat.
2015. febr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet, nekem még nem volt barátom, szóval azthiszem ez nem nevezhető úgymond "sarkonállásnak". Vannak fiú barátaim, de ők viszont becsületben tartják a "jogaimat"
2015. febr. 22. 08:38
 8/13 anonim ***** válasza:
áhh, reménytelen...
2015. febr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Unpredictable ***** válasza:
Érsdekes, nyilván vonzó lehetsz ezek alapján és bár én is református vagyok, de házasságig szerintem nem tudnék várni a szexel
2015. febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mi fog változni kedves kérdező, ha véleményt írok?

Ettől jobb ember leszel? Nem hiszem.

Egy kép többet segítene a vélemény formálásában, de akkor is mi az értelme kikérni más véleményét.

Valószínűleg sok fiú azt írná, hogy így meg úgy szép vagy és hű de meg....., de ettől még nem mész a boldog partnak. :)

2015. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!