Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SoS! Mit tegyek? Végleg hagyjam el? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! az exemmel kb. 2 hónapja szakítottunk ( én 23L/42F) tudom nagy a korkülönbség de ez nem volt akadály a kaocsolatunkban. Az exem szakított velem mert hogy családot akar gyerekeket stb. és én még várnèk pár évet (kb5-t egyetem miatt meg 22 évesen úgy èrzem korai lenne) de o nem akar ennyit várni ezèrt szakított. Azóta is sokat találkozunk heti 2szer biztos és szeretkezünk együtt töltjük a napot... én még szeretem ezért is megyek bele a találkozàsba.. fèlek hogy ezt csak kihasználja addig amig nem talál màst de ezzel ellenben èrzem a viselkedèsèn a szeretet a törödést..

Ha igazán szeretne akkor nem szakított volna ugye? az a baj én nem merem megtenni a végso lèpèst de tudom ez nem mehet már sokáig..

Mit tegyek? hagyjam el végleg vagy "sodródjak az árral"?? :(


2015. febr. 22. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyilván nem akar várni, 5 év múlva már lehet, hogy kicsúszna az időből, nincs annyi ideje várni, mint neked. Veled van, de ha lenne más, aki talán idősebb, komolyabb tervekkel, elhagyna.
2015. febr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor böntés lenne ha megszakítanék vele minden kapcsolatot ? most az érzéseimet használja ki vagy csak kényszerdõntés volt neki de mèg szeret ezèrt akar látni? nemtudok kiigazodni rajta :((
2015. febr. 22. 10:01
 3/11 barancs válasza:

Mi lenne, ha ezt tőle kérdeznéd meg? Ő tudja megmondani, mit érez, és miért tartja ezt fent. Ha olyan jó volt a kapcsolatotok, akkor ezt meg kell tudni beszélnetek. Mindenki elmondhatja neked, h szerintünk egy általunk nem ismert ember mit érez, és megszavazhatjuk, hogy mit dönts. De szerinted tényleg ez alapján kell döntened, vagy inkább meg kéne tudnod, ő mit gondol/érez, és azt mérlegelni?

Ha megtudtad, hogy mi van az ő fejében és még mindig nem tudsz dönteni, tedd fel ide, és megszavazzuk neked :-)

2015. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

természetesen megkèrdeztem a szakítás után amikor eloször találkoztunk.. aztmondta hogy szeret és amíg tud velem szeretne lenni.. de ha annyira szeret mint az állítja annyit már nem érek hogy összejöjjön velem ( vagy hogy ne is szakítson) de az ágyába jó vagyok?

szerintetek " nagy veszteség" lenne számára ha otthagynám? az a baj attól félek hogy végleg elveszítem és 2 évig voltunk együtt.. és sajnos még szeretem:( köszönöm az eddigi válaszokat!:)

2015. febr. 22. 10:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Végleg elveszted, -de miért úgy írod, hogy kihasznál, és az ágyába még jó vagy?

Elég szimmetrikusnak tűnik a dolog. Voltam ilyen helyzetben, nincs kompromisszum abban, hogy legyen gyerek, vagy ne.

Ha biztos vagy abban, hogy te mostanában ne vállalsz gyereket, akkor ne hülyítsd, és ne találkozz vele, ne tartsd vissza az életpályáján. Neki már éppen ideje a családalapításnak, ha arra vágyik.

2015. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
fèlreèrted... nem èn akarok találkozni hanem o annak ellenère hogy o szakított... pontosabban addig velem szeretne lenni amig nem talál mást.. akkor ki hátrál kit? inkább nem kihasználja azt hogy szeretem amig nem talál mást?
2015. febr. 22. 11:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Azt mondta, hogy addig kellesz neki, míg nem talál mást?

Ritka őszinte ember.

De nem "meghátrálás" kérdése, ne is csinálj belőle öntudati ügyet.

A korkülönbséggel semmi baj nincs, egyszerűen totál mások az elképzeléseitek, - szóval vége.

2015. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor inkabb ne találkozzak vele akkor sem ha hiányzik? mert sajna szeretem még.. pedig nagy valószinuseggel kihasználja ezt amíg nem talál mást..
2015. febr. 22. 11:23
 9/11 anonim ***** válasza:

"nagy valószínűséggel" - miért. Eddig is szeretett, most miért ne tenné?

A szakítás egy dönts, de nemigen egy egyikőtöknek se, ne tételezz fel róla rosszat. Te szereted, ő meg tán azt reméli, hogy ez elég lesz ahhoz, hogy mégis...

Amúgy én megértem, hogy te most miért nem akarsz még gyereket, családot, de azt meg te értsd meg, hogy 42 évesen apává lenni: határeset - én még öregebb is voltam... jó, jó, de azért nem ez az optimális életkor.

2015. febr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

akkor most hagyjam ahogy van nem vagyunk együtt mert szakítottunk de azèrt találkozzak vele stb. ? addig amíg nem talál màst? utána meg fel is út le is út ott maradok egyedül..

nem egyszerü az biztos.. koszonom minden eddigi válaszolónak!

2015. febr. 22. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!