Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni akkor, ha jobban ragaszkodom a barátomhoz, mint ő hozzám?

Figyelt kérdés
Neki elég, ha heti kétszer találkozunk, én igényelem a heti három-négy alkalmat. Úgy érzem, hogy annak ellenére, hogy nagyon szeretjük egymást, neki nem az a legfontosabb, hogy minél több időt legyen velem és ezt nem tudom megérteni...
2015. febr. 22. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:

az ok egyszerű

szeret és így akadályozza meg magának hogy rád unjon mivel nem akar elveszíteni

2015. febr. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én az 1-esnek adok igazat. Az előző barátnőm szinte minden nap akart velem találkozni, én meg nem akartam belemenni, erre besértődött meg stb. Ennek következtében sokszor találkoztunk hetente, ami már nekem sok volt. Én is azért akartam kevesebbet, hogy nehogy egymásra unjunk, de sajnos nem voltam elég határozott. Ha mégis az voltam, akkor megsértődött és mentünk lefelé a lejtőn...
2015. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidd el hosszabb távon, jobb ha nem minden nap találkoztok csak heti egyszer-kétszer. :) Sokkal jobban fogjátok várni a találkozásokat :)
2015. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!