Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom megfenyegetett. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megfenyegetett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt nekem egy barátom.Ő szó szerint betegesen szeret engem.Már szakítottunk mert nem bírtam elviselni a veszekedéseket meg az állandó bántalmazásokat.Amikor szakítottunk még emlegette hogy tönkre teszi az életemet.Most van egy barátom akit nagyon szeretek.De a volt barátom az igérete szerint cselekszik,állandóan zaklat telefonon.Mindenféle cigány k.rvának elhordott,meg hogy ha meghal magával visz engem a sírba.Meghogy el fog engem ütni az autóval stb.Most megfenyegetett hogy töltsem fel a telefonját hétfőig 10000Ft-al vagy tönkre fog engem tenni.Már igy is tönkre tett idegileg meg lelkileg de nemtudom meddig fogom még bírni.Nemtudom mit csináljak?!Nagyon félek tőle és bármire képes hogy engem megalázzon és a sírba vigyen.Ha feltöltöm a telefonját meg akkor nekem nem lesz mit ennem.Előbb-utóbb vagy ő fog engem a sírba vinni vagy én nem fogom bírni idegekkel és felakasztom magam :'(
2010. febr. 12. 20:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
verd szet egy baseball utovel.
2010. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
nelégy hülye! 2008 óta hoztak egy oylan törvényt, hogy irásban, vagy verbálisan ( szóban) való fenyegetést --Bizonyiték hiányában-- is bűntetik. tehát ha ő megfe3nyegetett akkor ez bűntény. ha van ellene irásos bizonyitékod, vagy független tanúd, akár le is csukhatják. Ne hagyd magad! tudd, bármit csinál, őt jobban megfogják hurcolni!(férfi aki kezet emel egy nőre.... én addig törném össze amif lábtörlő nem lenne..utána meg beletörölném a lábam... ) Sok sikert, kitartást! --Chocky--
2010. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Jézusom, ilyet ne is mondj! Ne hagyd el magad! A lehető legjobb, amit teszel hogy keresel magad mellé egy olyan embert, akivel biztonságban érzed magad. Eszedbe se jusson feltölteni a telefonját, mert azzal csak azt fogod bizonyítani, hogy félsz tőle és hogy bármire rávehet a későbbiekben is. Az én barátom is elég heves vérmérsékletű volt (bár meg azért nem fenyegetett), úgyhogy átérzem a helyzetedet. A lényeg, hogy lássa, nem tartasz tőle. Hidd el, hogy meg fogja unni és akkor békén hagy.

Addig is, ha tényleg ennyire durva a helyzet, fordulj valakihez, aki tud segíteni (pl. rendőrség, a barátod vagy a bátyád), nehogy tettlegességig fajuljon a dolog.


Kitartást neked!

2010. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szülők mire valók?
2010. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

vedd föl a fenyegetéseket ,mindjárt lesz bizonyítékod is .

ma már bűncselekménynek számít

2010. febr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
bemész a rendőrségre és fejelented. nehogy feltöltsd a telefonját ne legyél hülye, küldd el a k*rva anyjába.
2010. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Már elküldtem a pokolba de akkor sem hagy békén.A szüleimre se számíthatok mert őket is hivogatja.A családomat is az égvilágon mindennek lehordta majd megpróbálom feljelenteni
2010. febr. 12. 20:20
 8/21 anonim ***** válasza:
Fel lehet jelenteni zaklatásért, fenyegetésért.
2010. febr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

tudom nem a legjobb kérdés- de a barátod miért nem veri meg?

Az én pasim már rég elkapta volna az utcán, és kinyuvasztotta volna....ez a leghatásosabb.

A sim kártyádat cseréld le, és fel ne töltsd az ő kártyáját pénzzel!!! Nehogymár zsaroljon!


Ja, apád meg a pasid fogjanak össze, és verjék agyon az ilyen férget!

2010. febr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Futurare ***** válasza:

Van valami szám... 107


M.H.

2010. febr. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!