Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nekem havi 30ezrem van, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nekem havi 30ezrem van, a barátomnak meg kb dupla ennyi, akkor szerintetek gáz, hogy kényelmetlenül érzem magam néha? (Lent)

Figyelt kérdés

A barátomnak olyan havi 60 marad meg a fizujából havonta,nekem összvisz 30am van(diákmunka) és ebből gyűjtök nyaralásunkra is meg egyebek.


Gáz, hogy így én csak havi 1-2x hívom meg mondjuk kajálni, ő meg a mozikat,néha 1-1 kajálást,vagy múzeumot, meg ha messzebbre megyünk, akkor oda a jegyemet,ami mondjuk csak párszáz ft.. Szóval a programokat ő állja.

Szerintetek ez így gáz? Mert ha én is tudok majd rendesen dolgozni,nyilván más lesz, de néha ezt kellemetlennek érzem, hogy ő jóval többet költ rám, és csak havi 1-2x próbálom viszonozni,többször nagyon nem is tudnám, meg ő azt mondja,hogy ő a férfi, meg amúgy is diák vagyok és nem zavarja.


2015. febr. 22. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem baj
2015. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem nem gáz :)
2015. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így nem, hogy te vagy a csaj.


FORDÍTVA viszont emberiségellenes bűn és tilos.

2015. febr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
majd benyújtja a számlát tíz év múlva, ne aggódj ;)
2015. febr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugodtam :)
2015. febr. 22. 12:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, sőt. Én nem sokszor engedem meg a barátnőmnek, hogy ő fizessen. :)
2015. febr. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!