Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szexkapcsolat nagy korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat nagy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy pasi akivel egy éve ismerkedtem meg, jóval idősebb nálam (30 évvel), de attól elég jól megértjük egymást. Ő igazi agglegény és nekem sincs most pasim. Kialakult közöttünk egy olyasmi barátság extrákkal dolog. Jó vele a szex, és eddig még nagyon nem ütközött ki közöttünk a nagy korkülönbség. Szóval csak annyi lenne a kérdésem, hogy vajon menjek bele hosszabb távon? Nem szerelmet keresek és nem is tudnám elfogadni vagy felvállalni mint a pasim, hiszen idősebb az apámnál. Csak úgymond kiélem vele magam. Na de tényleg a kérdés vajon meddig tartható fent mint szexkapcsolat? Ti voltatok már hasonló helyzetben?

Köszönöm előre is a válaszokat.

21/L



2015. febr. 22. 12:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%
velem miért nem akar senki szexkapcsoaltot? :( 24/f
2015. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 B.G 88 ***** válasza:
36%
1. mert még nem vagy 50, és nincsen X6-os BMW-d sem :D
2015. febr. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Ha hiszed ha nem kedves második én tényleg nem a pénzéért vagyok vele. Én a magam lábán állok, én spec. el se tudnám viselni, hogy valaki kitartott k.rvája legyek.

Ha annyira a pénze érdekelne akkor próbálnám elvetetni magam, nem azon gondolkoznék, hogy mikor lesz vége annak hogy összejárok vele szexelni.

2015. febr. 22. 12:32
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Te is tudod, hogy ez így nem egészséges felállás, nem értem, hogy mire vársz. Ha van tartásod, akkor kiadod az útját és inkább leszel egyedül. Nem voltam és nem is leszek ilyen helyzetben. Érzelmek nélkül kefélni egy nőnek vállalhatatlan!
2015. febr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%

Voltam ilyen helyzetben +15evvel. Az idosebb pasik tapasztaltsaga felulmulhatatlan. Ne torodj senkivel, elvezd ki.

23N

2015. febr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 B.G 88 ***** válasza:
82%

kedves kérdező nem rád értettem, hanem tájékoztattam az elsőt,hogyan szerezhet magának ilyen kapcsolatot a legegyszerűbben :)

Hogy neked is válaszoljak: ő 50+ te meg egy fiatal 21 éves, addig tartható fent a kapcsolatotok, amíg akarjátok, meg nem jön el a férfinél a tablettás időszak, máson nem múlik szerintem :)

2015. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%

Azért elsőkém, mert egy kib...ott lúzer vagy!

A 4-es válaszoló meg egy idi...ta irigy kutya!


Addig tartható fent, mint bármelyik szexkapcsolat. Ameddig érdekes vagy neki/nem jön rá a másik/harmadik/vagy te nem jössz rá dolgokra/nem vesztek össze/stb.

2015. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Addig tartható fenn, míg mindkét fél szeretné. Nekem 18 évvel idősebb a jelenlegi partnerem. Mi sem vagyunk együtt, nincsenek randik, stb., tényleg csak szex, vagy az ő lakásán, vagy nálam és ennyi. Valószínűleg akkor lesz vége, ha egyikünk talál másik partnert aki komolyabban is érdekli őt. Ezt pedig sosem tudhatjuk, mikor következik be. Addig én remekül elvagyok vele, isteni a szex, valóban felülmúlhatatlan az idősebbek tapasztalata. Hiába mondja egy 25 éves magáról, hogy szexisten, és annyi partnere volt már, mint másnak 60 éves korára, akkor sem tudja azt nyújtani. Így én párkapcsolatra is csak 30-35 felettieket keresek.


Én magam szintén 21 éves vagyok. És egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy egy nőnek érzelmek nélkül szexelni vállalhatatlan. Miért, a férfiaknak mivel vállalhatóbb? Ugyanolyan emberek vagyunk, csak más szervünket használjuk a szexhez. Vannak olyan nők, akiknek egyáltalán nem kellenek érzelmek ahhoz, hogy egy nagyon jót szexeljenek. Na én ilyen vagyok és ezt ki is használom. Sokkal jobb nekem, aki mindig szexhez jut, mint annak a barátnőmnek, aki 3 éve szingli és azóta pókhálósodik, mert ő nem lenne képes lefeküdni senkivel, akibe nem halálosan szerelmes.


Kérdező! Ne gondolkodj előre ezen, lesz, ami lesz, amíg tart addig pedig élvezd.

2015. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
A szexkapcsolatot akasz, hát hajrá, De nehogy már egy vén faxal...Adj magadra.
2015. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
58%

Hát a volt baráti körömben pont egy ilyen típusú férfi volt. Persze gazdag,direktbe ilyen fiatal nőcskékre vadászott,barátjuk lett nekik kipuhatolta az ízlésüket,drága éttermek,színház,extrém sportok stb,azután sorban szépen farkalgatta őket (használta) a csajokat. A páromnak sokszor mesélte melyikkel mit csinált szex közben és cseppet sem volt szemérmes,úgy beszélt a nőkről mint valami kecskékről és röhögött rajtuk. -"Szegénykék,olyan jó,hogy agyuk semmi...de a p1nvjukat szeretem,micsoda király vagyok!"

Egyiktől ment a másikig,persze a lányok egymásról nem tudtak és gondolom nem tudnak ma sem....


Kérdező te tudod mit kezdesz az életeddel!

2015. febr. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!