Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha belétek rúgok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha belétek rúgok, megcsallak, tényleg jobban fogtok értékelni? Miért?

Figyelt kérdés

Mi vezérel titeket amikor a rosszat választjátok? Veletek így kell bánni?

Nem provokálni akarok, távol álljon tőlem, csak szeretném tudni, hogyan is múködtök.



2015. febr. 22. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még nem hallottam, szerintem ez hülyeség, én legalábbis semmiképp sem értékelek jobban egy olyan lányt, aki megcsal engem.
2015. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem! Egyébként meg a lányoknál is ez a helyzet. Nem egyszer olvasom, hogy veri a párja, de még megkérdezi itt, hogy szakítson-e vele, hiszen "szereti"...
2015. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez sokkal inkább a lányokra jellemző.
2015. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem. Én utána besorollak egy nagyon negatív kategóriába.
2015. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Jobb égni a tűzben, mint ázni a húgyban.


Én így működök.

2015. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
-Nem tudom honnan jött ez, ezt általában a nők szokták csinálni.
2015. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha engem csalnál meg, akkor abban a pillanatban dobnálak ki.
2015. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nézz utána kedves Kérdező mennyi testi sértés, gyilkosság történt szerelemféltésből.

Nem sok pasi szereti ha átverik, becsapják.

2015. febr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

annyi az egész,hogy ha más nőknek is bejössz,akkor nagyobb lesz a szociális értéked.

vagyis olyan valaki leszel,akiért megéri nekik vergődni.

ha meg enyelegsz,flörtölsz más nőkkel is,akkor a meglévő ezzel azonnal felfogja,hogy nem ő az irányító,nem epekedsz érte,hanem te irányítasz,te választasz,ez szintén értéknövelő a szemükben.

tehát aminek nem tudnak ellenállni.

1.szociális dominancia

2.irányítás megtartása

2015. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ha engem megcsalsz vagy belém rúgsz akkor kamatostul adom vissza! engem nem lehet hülyének nézni. ezt csak papucsállatkákkal és hősszerelmesekkel tudod megcsinálni. egy férfi kitesz mint macskát sz*arni!
2015. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!