Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak felállt, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak felállt, amikor más lányok képeit néztük a fészbukon, ez miért van?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 17:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert nem ...pod le!
2015. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mert a barátod nincs fából. Azért mert téged szeret, még lehet egészséges reakciója 1-2 jó csaj láttán.
2015. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mert nem tudod le írni a facebook szót normálisan
2015. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azért van, mert a barátod egészséges, és egészséges reakciót produkál valami szép láttán :) Nincs okod féltékenykedni :)
2015. febr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Örülnöd kéne neki.
2015. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok elszállva magamtól, de férfiak véleménye szerint nem vagyok rossz nő, a párom meg kevésbé helyes pasi, előző baratnoi is messze álltak a szépségtől, akkor meg nem értem, hogy miért kíván meg mást?
2015. febr. 22. 17:30
 7/14 anonim ***** válasza:
Miért, te sosem nézel meg egy pasit sem? :) Szerintem ennyin még ne akadj ki, ez nem jelenti azt, hogy valaha is képes lenne megcsalni.
2015. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Minden pasi képes a megcsalásra.. Főleg ha már mást is megkíván. Lehet egy év alatt megunt engem, múltkor is felöltöztem csinosan észre sem vette. Egyébként nem nézek mas pasikat mert nem erdekelnek, de én nem tudnék benedvesedni pár kib*szott keptől.
2015. febr. 22. 17:35
 9/14 A kérdező kommentje:
Meg én ne akadjak ko, mert megkíván más nőket, de ő kiakad ha ezekután egyedül akartam lenni.
2015. febr. 22. 17:45
 10/14 anonim válasza:

Én megértelek. De a pasi és a nő egészen más szerkezet. Elég egy gerjesztő látvány nekik és már áll a cerka. Egyébként képtelenek észrevenni az apró dolgokat, figyelmességeket legyen az öltözködés is. Attól függetlenül szeret téged.

Párommal is történt hasonló azzal a kivétellel, hogy neki a telefonjába voltak más nők képei.(Akiket én is ismertem személyesen) Tettem is a lapátra. Szóval neked nincs miért letörnöd vagy haragudnak férfiből vannak egytől egyik. :/

2015. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!