Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan párod, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan párod, aki először külső alapján egyáltalán nem jött be, majd később megismerkedtetek, és annyira megtetszett, hogy összejöttetek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 22. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
nem de olyan volt, hogy nem tetszett, de mikor ínséges idők voltak nők terén elgondolkodtam azon, hogy hátha össze kéne jönni vele.
2015. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a baratommal volt igy. A szemelyisegebe teljesen beleszerettem, de nem igazan tartottam akkor meg jokepunek. De most mar o eletem szerelme es szamomra a leghelyesebb :)
2015. febr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt.
2015. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Volt, már három éve együtt vagyunk.

20/L

2015. febr. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 opened paradise ***** válasza:

Olyan,hogy taszított volna,nem volt.

Olyan volt,hogy "Nem az esetem,de tudom,hogy szép" és később már meg is tetszett.

2015. febr. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!