Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti mit tennétek ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit tennétek ebben a szituban?

Figyelt kérdés

Facebookon szörföltök egy nyugis vasárnapon a pasitok mellett heverészve és szembe jön egy lenge ruhás, igencsak jó testű csaj képe amire a pasitoknak feláll. Mit reagálnátok?


a, behisztiznék és/vagy megsértnődnék

b, ha már áll, akkor kihasználnám a lehetőséget -> sz*pás vagy szex

c, úgy tennék mintha észre sem vettem volna ezt a biológiai reakciót

d, egyéb opció, amit leírok kommentbe :)


Hozzáteszem, a kapcsolat okés, mind testi, mind lelki dolgok esetében, tehát általánosságban nézve a dolgokat vagyok kíváncsi a reakciókra is.


A kérdés ihletője szintén egy itt kiírodott kérdés volt, azért a nagy hasonlóság, ha valaki észre venné.. :)


Köszi!


2015. febr. 22. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Csakis "b."!
2015. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
C, úgy tennék észre sem venném, semmi kedvem nem lenne vele szexelni, amikor tudom, hogy másra állt fel neki.
2015. febr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az hogy feláll neki, még semmi konkrétat nem jelent. Megjegyezném neki talán, de ügyet nem csinálnék belőle.
2015. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
B vagy C helyzettől függ, van-e kedvem szexelni :D de nem csinálnék belőle ügyet, néha nekem is megtetszik más pasi, és akkor mi van? Semmi.
2015. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kicikizném :) húú de beoltanám , nem sértődnék meg.
2015. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem szokásom ilyenen megsértődni, sosem tettem eddig sem. d, erre nem állna fel Páromnak, nem olyan, ahhoz több kell, pl. ha hozzá simulok popsimmal, mikor fekszünk egymás mellett, vagy simogatja popsim.


N

2015. márc. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!