Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az exmmel

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel 5 évvel ezelőtt jártam 16 hónapig voltunk együtt. És ő volt életem szerelme még a mai napig totálisan eltudja csavarni a fejem. 1 évig sírtam miatta míg újra szerelmes lettem és mikor annak a kapcsolatomnak vége lett ez az első szerelmem újra belépett az életembe és újra elcsavarta a fejem de csak alkalmira kellett neki és annyira szeretném hogy ebből újból több legyen de ő nem hajlik rá. biztos hogy velem van a baj hogy még mindig akarok tőle valamit de az érzéseimmel nem tudok mit csinálni és vele akarok lenni állandóan keres és szexuális vonzódását kimutatja felém még mindig meg van a kémia köztünk. tényleg hagyjam a francba vagy küzdjek érte

2015. febr. 22. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha neked fontos, akkor igen.
2015. febr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

mi lenne ,ha megkérdeznéd, mi nem tetszik neki benned? de őszintén válaszoljon, figyeld. elmondom, mi valószínű:

én is ilyen vagyok, lehet, hogy ő is ilyen: simán kimutatom szexuális vonzódásom olyan nő iránt aki annyira azért nem jön be de dugni jó, meg hogy leszopjon, sőt az a legszerencsésebb, ha még nyalásra is szimpatikus nekem. Pl mondjuk kicsi a melled, vagy rossz a segged (számára) vagy nem tetszik annyira az arcod... szóval ha iylen a dolog akkor ebből sosem lesz semmi, csak játszik veled, szét kéne b szni a fejét, ha nem mondja meg őszintén,hogy neki csak ARRA kellesz. A másik lehetőség, hogy valami viselkedés nem tetszik neki: pl nem vagy eléggé rámenős, nem mersz eleget kezdeményezni, ilyesmi... ez is simán vezet szakításhoz. kevés a szex, ilyesmi. szóval tudd meg, mi baja veled, illetve,hogy tudja-e már most, hogy neki csak arra kellesz. mert ha így van akkor döntsd el h dugsz-e vele, vagy nem, de a lányeg, hogy ne zúgj bele, mert ő sosem fogja viszonozni. ha valami kijavítható problémája van veled, akkor meg prübálj javítani, de csak akkor ha tényleg totálisan szereted....


Hajrá

2015. febr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
cidázd le
2015. febr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát igazából nagyon oda vagyok érte még mindig. de nem tudom hogyan kellene lépnem mert nem akarok csak egy játékszer lenni
2015. febr. 22. 20:20
 5/10 A kérdező kommentje:
rendes válaszokat kérek és nem poénokat
2015. febr. 22. 20:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele személyesen.
2015. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
beszélnék én vele de az nem annyira egyszerű :(
2015. febr. 22. 20:30
 8/10 anonim ***** válasza:
Miért nem?
2015. febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
mert nagyon sokat dolgozik.
2015. febr. 22. 21:29
 10/10 Minee ***** válasza:
Szia! Nekem is volt hasonló esetem egy sráccal, úgy változott meg az ARRA kellek neki dolog, hogy leszartam. Találkozgattam másokkal is, megkérdeztem, hogy őt zavarná-e ha nem csak vele csinálnám (így kiderült, hogy féltékeny és nincs veszve minden) persze nem csináltam mással, de ette a fene. Tudom, hogy nehéz nem tudomást venni rólad de szerintem ha csak ráakaszkodsz (mindig te írsz neki, telefonon is keresed..) akkor ezzel csak több rosszat teszel. A lényeg, hogy tudd visszafogni magad! Legalábbis nekem ez vált be, de én ezt öntudtomon kívül csináltam, mert már tényleg úgy voltam vele, hogy én leszarom ha nem kellek neki, és lám. Remélem tudtam segíteni, sok sikert! Tudom milyen ez a "reménytelen szerelem".
2015. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!