Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Tobb mint fel eve lett vege, en nagyon szerettem ,o volt nekem az elso baratom de szakitott... nagyon rossz volt .. ket honap mulva kerestem mast azt hittem tul vagyok rajta es osszejottem egy fiuval akivel mar 4 honapja egyutt vagyunk, nagon szeret engem en is ot, de nem ugy mint az elozo baratomat.. Probaltam meggyozni magam hogy mar nem szeretem, de meg mindig rengetegszer eszembe jut akarmennyire is elfelejtenem.. pedig sokkal kedvesebb a mostani baratom, mindenben jobb tole de megis a regi idok utan vagyakozom.... nem akarom becsapni a mostani baratomat de ugy erzem szeretem csak maskeppen..
2015. febr. 22. 19:16
 1/4 anonim válasza:
Az a érzés jó ideig gyötörni fog de túl fogod élni
2015. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kolosszus22 ***** válasza:
Semmi értelme addig új kapcsolatot kezdened amíg az előzőt nem zártad le, mert senki mással nem fog működni.
2015. febr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De egyszeruen nem tudom lezarni... nem tudom elfelejteni
2015. márc. 24. 16:02
 4/4 kolosszus22 ***** válasza:
Majd igen, úgy néz ki neked több idő kell, addig meg kár mást szivatni.
2015. márc. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!