Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anya eltiltott a sráctól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya eltiltott a sráctól, akit szerettem, mert drogozott! Nagyon hiányzik, szomorú vagyok, mit tehetnék? (lent a többi)

Figyelt kérdés

Szóval 2 hete megismertem egy srácot egy buliban. Vagy 5-6 órán keresztül együtt buliztunk, be voltunk rúgva, nagyon jól éreztem magam vele. Azt mondta, hogy az neki nem csak egy kaland volt, meg fog keresni. Tök jól elvoltunk, már 1 éve nem éreztem olyan jól magam fiúval, mint vele! Azt mondta szerelmes, úgy érzi én lehetnék az igazi meg ilyenek. Még aznap elmondott mindent magáról, hogy drogozott, szinte mindent kipróbált (kokain, heroin, speed stb.) és hogy 2 évig minden nap füvezett, volt elvonón, sürgősségire is szállították túladagolás miatt nem is egyszer meg ilyenek. Én nagyon rosszul tűrtem, amikor ezeket mondta, de ő azt mondta, hogy azért mondja el, hogy nehogy mástól tudjam meg, meg fő az őszinteség. Így már megértettem. Azt mondta, hogy 3 éve nem csinált semmit. Úgy voltam vele, hogy ez már a múlt, el tudom fogadni. Írt is nekem, találkoztunk is. Nagyon jól éreztem magam vele, tényleg. Ugyanolyan "bolond", mind én, nagyon tudott szeretni. Csak az nem tetszett, hogy nagyon előre tervezett, mármint ilyenekre gondolok, hogy gyerekek, házasság stb. Ja és nagyon erős gyógyszert szed a drog miatt, nagyon pesszimista (emellett humoros) és nincsenek céljai. Pénteken anya rájött, hogy ő miket csinált, mert ismerte ennek a srácnak vmilyen ismerőseit. Mondta hogy ez egy nagyon beteg ember, nem akarja, hogy tönkretegye az életemet. A srác közbe bevallotta, hogy novemberben visszaesett, kórházba szállították, de azóta tiszta. Én erre megijedtem, kérdeztem, hogy mi a garancia arra, hogy nem fog újra drogozni. Azt mondta azért, mert nem akar. Félek, de szeretem, 2 hete nem alszok rendesen miatta. Megmondtam neki, hogy anya nem akarja, hogy többet találkozzunk. Erre ő ilyeneket mondott, hogy hazudjak, meg találkozzunk titokban meg ilyenek. Mondtam, hogy nem lenne jó ötlet. Nagyon csalódott volt, azt mondta, hogy soha nem fog olyan lányt találni, mint én. És hogy el fog telni egy kis időbe, mire túlteszi magát rajtam. Nekem is nagyon rossz volt, sírtam. Anya azt mondja, hogy jobb lesz ez így, ki tudja mikor esik ez a srác vissza, tönkretenné az életemet meg ilyenek.

De nagyon hiányzik, jól éreztem magam vele! Tényleg jobb így, hogy nem találkozunk?


2015. febr. 22. 20:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Halgass anyádra! A csávó meg csak meg akar dugni.
2015. febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem, nem az a fajta, mondta, hogy soha nem volt 1 éjszakás kalandja, mert érzelmeket vinne bele. Én is mondtam, hogy egy darabig úgyse engedném, és beletörődött.
2015. febr. 22. 20:17
 3/11 anonim ***** válasza:

Ettől neked lesz vmilyen szinten rossz.

Írj privit..bocsi csak nem szeretnék vkibe belefutni. Azért írj te:) ott kifejtem bővebben.

2015. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy még nem alakult ki vele kötődés, a drogosoktól menekülni kell, csak tönkretenné a te életedet is.
2015. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Figyi ha látod hogy komolyan szeret. Akkor meg járjatok anyádnak semmi köze hozzá. Nyomja el magát , nem tudja hogy neked mi a jó. Mellesleg egy drogos ember 100x jobb lehet mint egy alkoholista vagy az aki nem iszik. Nem kell az embert egyből el ítélni. Gondolom te drognak nevezed a füvet , ha pedig csak füvezik akkor nincs baj!
2015. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon sajnálom és talán nem leszel ezzel kisegítve, de anyukádnak adok igazat. Én magam sosem állnék össze drogossal, de ha a lányom kerülne ilyen társaságba, ugyanígy reagálnék.
2015. febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem csak fű. Kipróbált már minden kemény drogot, elvonón is volt. Elég durva élete volt.
2015. febr. 22. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:
Általában az ilyen emberek nagy része nem tud kilábalni ebből a helyzetből. Aztán észre sem veszed és te is kipróbálsz egy kis ezt azt... Tudom mert én is voltam így de időben ott hagytam egy ilyen embert miközben ő meg mégjobban lecsúszott. De te tudod. Az élet döntések sora amit nem meghozunk de aztán nem tudunk semmissé tenni.
2015. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem ajánlom! Hallgass anyukádra!!! Még rosszabb lenne úgy mellette lenned, hogy szereted és látod napról napra hogy teszi tönkre a drog. Kevesen tudnak teljesen tiszták lenni, nagyon nagy akaraterő és céltudatosság kell ahhoz, hogy egy ember leálljon a szerrel. A srác ráadásul az elején félrevetett téged, hogy 'nem csinál semmit', közben meg... Nagyon nehéz lesz, de felejtsd el. Hallgass anyukádra! Nem tudni, képes lenne arra, hogy belerángasson a drogozásba, ha mellette vagy...


(a legjobb barátom drogos lett, túladagolta magát, tudom miről beszélek).

2015. febr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia:) 17eves vagyok, modellkedek,es most angliaban tanulok.van mikor elszivok egy-egy fuves cigit. Es miaz,hogy menekulni kell a drogosoktol?!elmondom neked,hogy neha ok sokkal jobb emberek,mint aki nem csinalja. De emellett anyukadnak is igaza van.
2015. febr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!