Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy lány már ősz óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány már ősz óta és nem tudom elfelejteni. Hogy tudnék vele összejönni?

Figyelt kérdés

Ő nem ismer engem, nem szoktunk találkozni, de én nem tudom elfelejteni őt. Mindig rá gondolok és már "kutattam" utána. Azt tudom, hogy neki bejön egy fiú akivel már járt régebben járt és megint össze szeretne vele jönni, bár az a srác nincs annyira oda érte. Szerintem van nála esélyem, mivel már jó pár lánynak bejöttem, de nekem ők nem tetszettek. :D

Szerintetek mit csináljak? Facebook-on nem szeretnék csak úgy ráírni... A válaszokat előre is köszönöm :)

Én: 15; Ő: 14



2015. febr. 22. 20:22
 1/4 anonim válasza:
Akkor menj ele a suliba..de szerintem esszerubb megoldas ha ra irsz es megismered..sot legfokepp o is..
2015. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és nem egy suliba járunk :D
2015. febr. 22. 20:26
 3/4 anonim válasza:
Akkor szivacs..marad a facebook
2015. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keress egy másikat, van belőle bőven.

Csak döntsd hanyatt, és mehet tovább. Ne akarj komoly kapcsolatot, mert kicsinálnak. Ha meg van olyan lány, akinek bejössz, azt kapd el, csak a numerák száma számít.

Viszont egy lánnyal, soha ne feküdj le 2-nél többször, mert akkor már "szerelmes" lesz, és nehéz lesz utána levakarni. Sose nősülj meg!!!

37F

2015. márc. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!