Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg ennyire unalmas?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi nagyon szereti a filmeket, sorozatokat, a zenét, szeret olvasni, szokott mozogni és néha programokat szervezni a barátaival, akkor az már túl unalmas a nőknek?

2015. febr. 22. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne az?
2015. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy unalamas! Tok jo.
2015. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miből vontad le ezt a következtetést?
2015. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már sokszor hallottam, hogy kell valami nem szokványos hobbi, amit különlegesnek éreznek. Nem egy nőtől hallottam már ezt.
2015. febr. 22. 20:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem olyasmi, ami elkápráztatja őket. Csak valahogy nehezemre esik elhinni.
2015. febr. 22. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ez valakinek unalmas...
2015. febr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

megfelelési kényszer.

jobb ha tudod,hogy ez az első számú nőriasztó.

2015. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs itt semmi megfelelés, eddig is így éltem, és ezután is úgy fogok, ahogy jónak látom. Csak próbálom megérteni a miérteket.
2015. febr. 22. 21:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyunk egyformák, azért mindenkinek más jön be. És ne akard megérteni, vannak, akiknek az jön be, amit írsz és vannak, akiknek meg más. Azt tedd, amiben jól érzed magad a többi úgyse fontos, ha valaki szeret elfogad olyannak, amilyen vagy.
2015. febr. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!