Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú, aki minden komoly mondata után felkiáltó jelet tesz, amit nagyon komolyan gondol, azután többet is!! Nagyon régóta ismerem, kiismertem.

Viszont amikor írja, hogy szeretlek, soha nem tesz felkiáltó jelet, néha-néha max 1 et talán.

Én ebből arra következtetek, hogy ezt annyira nem gondolja így, és szex közben is inkább azt mondja, hogy imádlak, minthogy szeretlek.

Csak akkor mondja ha Én mondom közben.

Ő a párom.

Nem akarom neki ezt mondani, mert lehet, hogy hülyeség de néha elgondolkoztat.

Amikor összeveszünk és megkérdezem, hogy mennyire szeret akkor azt mondja, hogy inkább most nem mondja hogy mennyire. Néha vannak kijelentései.

Normális véleményeket légyszives.


2015. febr. 22. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem sok jelentősége van. A virtuális világ inkább árt a kapcsolatoknak, minthogy javukra válna.
2015. febr. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
7 éve vagyok együtt a párommal, szóban mindig mondja, hogy mennyire szeret, stb., de ha esetleg elutazom a szüleimhez és valamiért nem jön velem, nem szokott édelegni sms-ben vagy face-en vagy máshol. Szóval szerintem ennek nincs jelentősége.
2015. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem sincs semmi benne
2015. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!