Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebbol tobb? Minek van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbol tobb? Minek van a lannyal egyutt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel megismerkedtem 3 hónapja, összejöttünk, de visszament a volt bnőjéhez ( 2 éve vannak már együtt ). Azóta is folyton keres, hogy neki én mennyire fontos lettem, jó lenne megint együtt kelni, hiányzok neki, meg hogy többet érez irántam...És igen mostanában együtt aludtunk egy párszor, mert folyton mondogatta, hogy ez neki mennyire hiányzik.. Igazából nagyon jól elvagyunk, mert tudunk barátként is viselkedni egymással( sokat hülyéskedünk ) meg úgyis mintha együtt lennénk. Csak ha jó mellettem kelni és hiányzok neki stb. akkor minek van neki ott a barátnője? Többet van velem, mint vele... Mondjuk én sose keresem őt..direkt sem, hogy tényleg fontos vagyok-e neki ahogy mondja...

Például a múltkor nála volt a b.nője és kitalált neki valamit, csak hogy hozzám tudjon jönni... Vagy eppen beállított hozzám, csak egy par percre hogy csak lásson..


2015. febr. 22. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Jó neki a két pina. Hozzá még ragaszkodik , meg szereti valamilyen szinten. Téged meg kedvel , de jó vagy neki szexre. Egyszer én is csináltam ezt 2 nővel. Akivel voltam sokáig öt szeretem , bárhogyan is próbáltam volna tagadni. Szóval szerintem itt is az a helyzet.
2015. febr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy kis változatosság.
2015. febr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!