Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? 28 éves cigánylá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? 28 éves cigánylány vagyok. Mindenki szerint szép vagyok, kedves, huoros, okos.

Figyelt kérdés
Tanult vagyok, dolgozom, normálisan élek én és a családom is. Magyarként nevelkedtem, nincs más kutúrám, népes családom. Évek óta magányos vagyok, úgy érzem, hogy a származásom miatt nem akarnak komoly kapcsolatot velem. :- ( Már külföldön gondolkozok,hátha ott nem zavarná őket..
2015. febr. 22. 22:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
42%

Sajnos nem csak itt élnek borzalmasan rasszista emberek. Egy barátnőm férjét Franciaországban halára verték, mert fekete.

Egyébként én is sokáig kerestem azt, aki képes elfogadni a kisebbségi mivoltom, meglett. Megtalálod te is, ne félj! az ostoba embereket meg le kell tojni. Aki bőrszín alapján dönt, simán ostoba.

2015. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
32%

Es mi itt a problema? Az hogy cigany vagy magyar vagy az egy dolog! Mert a legutolso szerencsetlenebb cigany, magyar is ferjhez tud menni ,csak pont te nem?

az lehet hogy szep vagy, de gizda, vagy epp belso tulajdonsagod nem oke?Ezzen gondolkozz el! Es ne azzon hogy szepnek tartod magad!

Talan ez a problema hogy cigany vagy es magyarnak teszed magad! A c betu akkor is a homlodon van, ezzel nincs is problema, de nem ez az akadalya annak hogy nem mentel ferjhez! Inkabb gondolkozz el, problema belulrol fakadhat....

2015. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%

Uhh.. Ugyanez a szitu az egyik legjobb barátommal. Normális, egyetemre jár, jól tanul, dolgozni is próbál mellette. A családja is teljesen normális. És kifejezetten helyes a srác egyébként, nagyon jóképű.

Ezek ellenére már 2-en szakítottak vele pár hónapon belül a származása miatt, vagy pedig bele sem mentek a kapcsolatba :/

Bocsi, hogy érdemben nem tudok választ adni, egyelőre vele is próbáljuk megfejteni, hogy mit lehetne csinálni. :/ Azért próbálkozz, ne add fel! :) Lehet amúgy külföldiek körében nagyobb sikered lenne.

2015. febr. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%
Már egy jó pont,hogy tanulsz és dolgozol.Szerintem fogaddd el magadat,úgy,ahogy vagy és ha eljársz társaságba,meg lesz az eredménye.Fel a fejjel!
2015. febr. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%

ez nem származás kérdése

magyaroknál is van az, hogy nem kell magyar a magyarnak cak "arra" addig

2015. febr. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Én 30 éves vagyok, természetes szőke, zöld szemű, nem bányarém, nem bunkó, tanultam, dolgozom, nem problémás a hátterem - mégsem akar velem senki komoly kapcsolatot, sőt, még komolytalant sem... Szerintem nem a származáson múlik.
2015. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
57%

Egyszer találkoztam egy nagyon szép nővel, de eszembe nem jutott volna, hogy cigány, csak nem akarta, hogy elmenjek hozzájuk valamiért.

Hidd el, csak a buta, ostoba emberek próbálnák lenézni a másabb embereket, de ez mindig is jellemző volt rájuk, hogy "háhá, végre én is tudok felmutatni valamit, én különb vagyok!"

Hiszi ő a korlátolt gondolkodásával, de egy normális ember egyszerűen átlátja ezt.

Ha értelmes emberekkel ismerkedsz, őket ez nem fogja zavarni.

2015. febr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
51%

Az emberek 99%-át Magyarországon baromira nem zavarja a származásod, ha normálisan, kulturáltan viselkedsz.

Az 1% miatt pedig egyszerűen titkold el. Ha olyan nagyon mediterrán külsőd van, hazudj valami mást, mondjuk hogy apád/anyád olasz.


Ha nem terjeszted, és normálisan kulturált módon viselkedsz, akkor senki sem fog rájönni és senkit sem fog zavarni. Hajrá!

2015. febr. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gizda,se nagyképű. Átlagosnak taetom magam,sőt talán önbizalomhiányos vagyok.
2015. febr. 22. 23:11
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást :-)
2015. febr. 22. 23:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!