Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi társaim, voltatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim, voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ősszel megismerkedtem egy lánnyal (illetve ismertem korábban is, de csak most figyeltem fel rá), szép, kedves, aranyos, elfogadó, türelmes, normális lány! De én még egy régi kapcsolatom miatt nagyon bizonytalan voltam és én marha elhanyagoltam ahelyett, hogy tisztán elmondom neki mi a helyzet. Szakított velem, ez már több, mint egy hónapja, és most láttam, hogy új barátja van. Hirtelen most jöttem rá, hogy mit veszítettem, megbántam, ahogy viselkedtem vele, és most érzem azt, hogy ha tehetném újra megkeresném, és teljesen határozott lennék. De MIÉRT van ez így, miért akkor jövök rá, amikor már egyértelműen késő?

Enyém lehetett volna egy nagyszerű lány, és van egy olyan érzésem másik ilyet az életbe nem fogok találni, mert megbecsült volna.

Akik jártak már így, hogy megbántátok később, mi történt, és hogyan kezeltétek a szitut?

Illetve írhatnak azok is, akikkel még ilyen nem történt, az ő véleményükre is kíváncsi vagyok, ha van.

Szóval mindenki, lányok is, csak kíváncsi vagyok, hogy a többi férfi mit gondol erről.

Köszi, 22f



2015. febr. 22. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ember él a földön. Statisztikailag lehetetlen, hogy találhass olyat, aki hasonlóan törődne veled.
2015. febr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*ne találhass
2015. febr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia ezen már csak az idő segíthet... Voltam én is hasonló helyzetben, de késő volt.
2015. febr. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Általában a lányok nem csak egy "lábon állnak", szóval ez természetes. Te voltál az első nála, nem jött össze, továbblépett és jött a második a sorban.


Nem tudsz ezzel mit kezdeni. Én konkrétan így még nem jártam, de úgy már igen, hogy azt hittem minden oké, össze is jön a kapcsolat és egyszer csak koppantam. Pedig volt minden köztünk, de kinyögte, hogy neki mégsem tetszik... Aztán két hét múlva már mással járt...


Körülbelül három-négy hónapig szenvedtem miatta és még most is eszembe jut néha másfél év után. De úgy gondolom, hogy jobb, hogy nem lett belőle semmi. Később nagyobbat koppantam volna.

2015. febr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is elk**tam a dolgot, bár én úgy mindennel, második esélyt nem kaptam, most éli mással a világát sajna. :( az biztos, h ennyire nem fogják szeretni, de majd kiderül mit hoz az élet
2015. febr. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!