Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy iszonyat büdös a szája néha?

Figyelt kérdés
Nem akarok megbántani, de időnként förtelmesen büdös a szája, szó szoros értelmében szar szagú vagy fing szagú egyszerűen undorító. Csókolózni se esik jól vele ilyenkor pedig furán néz rám miért tolom el magamtól. Talán ő nem érzi a bűzt? Nem vagyok finnyás, mert mindenkinek van szájszaga, de ez már tényleg túlzás nála, eleinte mikor összejöttünk rágózott mindig és nem érződött úgy, de mostanság már nem szokott és nagyon büdös neki.

2015. febr. 23. 04:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%

Hát ez tényleg kényes kérdés, de ilyen tekintetben ő sem figyel a te érzéseidre. Voltam én már kétes szájhigiéniájú férfival, és tök kellemetlen volt neki megmondani, hogy mosson már többször fogat... persze megsértődött, pedig nagyon óvatosan közöltem vele. Ugyanígy megsértődött azon, hogy felajánlottam, hogy elmegyek vele vásárolni, mikor leszakadt róla az amúgy egyedóliként hordott ocsmány cipője, pedig nem volt leégve.

Ja és akkor már jártunk kb 2 éve...

2015. febr. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Lehet van rosz foga, talán azért. De, egyszerűen mond meg neki hogy büdös a szája és kellemetlen a közelében lenni. Ha megsértődik akkor mi van? Ha szeret és fontos vagy neki akkor ennyiért nem szakit veled és ha nem hülye akkor belátja hogy neked ez kellemetlen és igyekezni fog hogy a kedvedre tegyen, elvégre a csók az egyik legkellemesebb dolog a világon, nem hiszem hogy ki akarna maradni belőle. Ülj le vele és mond meg neki hogy téged zavar, mosoon többet fogat vagy menjen fogorvoshoz...a rágózás nem megoldás...hosszútávon ha sokat rág gyomorrákot is kaphat vagy fekélyt. De ha ez zavar mindenképp mond meg neki mert idővel oda jutsz hogy kerülöd majd a társaságát vagy ha együtt is vagy vele húzódozol tőle és ugy veheti hogy már nem fontos számodra, a problémák azért vannak hogy megbeszéljétek őket és ez is egy probléma.
2015. febr. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Valóban a rossz fogak is okozhatják, de a belek egészségtelen működése is. Ha az utóbbi a gond, akkor csóri moshatja bárhogy a fogát, a szájszaga megfog maradni. Először én a fogászatra vinném el, hogyha ez nem segít, akkor utána a gasztroenterológiára.
2015. febr. 23. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha őszinte a kapcsolatotok, akkor simán mondd meg neki. Persze finomabban fogalmazva, ne a szar meg fing szavakkal..:D
2015. febr. 23. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
hé ember tágót egyél ne halat
2015. febr. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül ezzel a problémával.
2015. febr. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szülinapjára vegyél tictacot, rágót meg fogkrémet. Ezzel csak leesik neki, vagy simán mond meg neki.

Akár hogy szépíted nem lesz jobb, csak azért ne úgy hogy ,, hallod, neked rohad a pofád vagy mi?'' valamilyen szinten azért emberhez méltóan mond el neki.

2015. febr. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen. Valoban a rossz fogazattól is lehet. De lehet Reflux is.

Hogy lehet ezt finoman közölni? ...........

2015. febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ez betegség miatt is lehet, azért ennél beszélhetnél róla szebben. Sőt, a kapcsolatok 90%-a a kommunikáció hiánya miatt megy tönkre. Nos, ha egy ilyet nem tudsz neki megmondani (nem úgy, hogy fúj de büdös a szád, vegyé' mán be egy rágót), akkor mi lesz később, az igazán nagy dolgoknál?


az én barátomnak is az néha, és megkérem, hogy vegyen be egy rágót, vagy egyen valamit (ha sokáig nem eszik valaki, attól is lehet ez) és kész.

2015. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Bence_ ***** válasza:

Ahogy leírtad. Büdös a szád.

Mosson fogat. Ha nem segít. Fogorvos.

2015. febr. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!