Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezhetném vissza az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném vissza az exem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Rég nem tettem fel itt kérdést, de most van egy, ami már rég motoszkál bennem. Vissza akarom szerezni a volt barátomat. Ő vetett ennek végt,közel egy éve már. De, néha beszélünk, többször keresett is. Semmi magyarázatot nem kaptam, csak kimondta, és ennyi volt. Hangsúlyozva, ''Szakitanom kell veled.'' Nem voltunk sokáig együtt, csak 2 hétig,és hát elég furcsa dolgok miatt szakitott. Még mindig szeretem, és vissza akarom szerezni őt. Hogyan?
2015. febr. 23. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Idedobsz valamit, félig kimondasz dolgokat, fontos dolgokról meg egyszer azt mondod, hogy furcsa dolgok, máskor azt, hogy fogalmad sincs miért.. mi meg aztán annyit sem tudunk tőled mint amit te legalább sejthetsz és használható választ szeretnél... hm..
2015. febr. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha 2 hétig jártatok együtt, akkor az még nem nevezhető kapcsolatnak.....sajnos nem győzted meg arról, hogy Te lennél számára az igazi.....az indokok ilyenkor még nem fontosak.

Ritkán hallani olyat, hogy valakinek önszántából szakítania kellett volna valakivel...kivéve ha a szülei valamilyen okból erre kérték!

37F

2015. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
elvileg a szülei erőltették a szakitást. azelőtt barátsággal kezdtük, fél évig csak beszélgettünk, ismerkedtünk. igaz, hogy fiatalok vagyunk, de azért az embernek közel 18 évesen illene tudni, hogy mit és kit akar.
2015. febr. 23. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!