Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem tudok teljesen megbízni a barátomban? 22/l

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt de még az érzéseimmel sem vagyok tisztában. Valamilyen szinten szerethetem mert akkor nem lennék vele de hogy szerelmes is vagyok azt nem tudom. Sokszor féltékeny vagyok ha más lábyok képeit kedveli vagy ha néha beszélget velük. Régen egy közös kirrucsnáson a szálláson egy két lánnyal flörtölt a szemem előtt és azt mondta most vrlük akar táncolni én táncoljak addig mással. A csaj le akart vele feküdni de a barátom azt mondta nem lehet mert van barátnőm. Ezt a napokba meselte el mert akkor félt h kidobom mivel összevesztünk a csaj miatt ott. Simogatta a hátát puszit adott a barátom neki de közbe nem történt semmi. Azóta nem tudok benne annyira megbizni pedig nem csalt meg visszautasitotta. A másik h nagyon szeretné az orálus szexet de én soha nem merem megtenni és csak kétszer élveztem a rendes szexet is. Amúgy fáj ha ujjal kényeztet durva és volt h véreztem. Folyamatosan fájdalmat élek meg ha szex van. Nem szeretem ha harapdál hiába mondom ezeket neki ő nem tudja megállni h ne csinálja. Mit tudnék tenni h újra tudjak benne bizni?
2015. febr. 23. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy a abrátod jó nagy suttyó.

Nem feltétlen a táncolás miatt, én is taáncoltam mással még akkor is, ha barátnőm ott volt, mert egy tánc az csak tánc. Mondjuk puszilgatni nem puszilgatok senkit közben, ha van barátnőm :)


Ami inkább aggasztó, hogy te jelezted neki, hogy fájdalmat élsz át szex közben, de ez őt nem érdekli. Még nagyobb baj, hogy meg sem próbál változtatni, kompromisszumot kötni. Ez azért nagyon sokat elmond a jelleméről - a helyedben nem biztos, hogy hosszabb időt el akarnék tölteni egy olyan ember mellett, akit én igazából nem is érdeklek. Ezen gondolkodj el!

2015. febr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 megadeth18 ***** válasza:
53%
Igen, az tényleg baj, ha szex közben fáj neked, de ő még harapdál is, és nem bírja abbahagyni. Meg sem próbálja finoman csinálni, csak tömi beléd, mert neki jó, te meg le vagy szarva. Meg ki tudja, lehet, hogy találkozott már avval a lánnyal amikor te nem voltál ott, és ki tudja, mi történhetett. Meg ne erőltesse az orális szexet, ha te nem akarod, ez nem része a természetes együttlétnek. Amíg a szád neki csak egy punci, addig én elkerülném őt, és keresnék egy gyengédebb srácot, aki jobban odafigyel rád.
2015. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!