Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hetek óta nem keres, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Depressziós, pszichológushoz jár. Nem válaszol, nem engedi, hogy talalkozzunk. Nem tudom, mit tegyek, elég új a kapcsolat, félek, hogy egy idő után már nem fogok semmit érezni iránta, mert nem volt idő arra, hogy erősebb kötődés alakuljon ki.

Folyton az jár a fejemben hogyha valaki fontos az embernek, azt nem akarja Ennyire kizárni az életéből bármennyire is mélyponton van. Lehet hogy egyáltalán nem is érdeklem? Közben viszont nagyon aggódom érte mert nagyon depressziós

22 évesek vagyunk


2015. febr. 23. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Hàt nézd én is voltam depressziós elég súlyosan de viszont én kerestem a pàrom tàrsasàgàt mert tudtam hogy szeret én is szerettem es nagyon sokat segített abban hogy meg gyógyuljak.Szóval ezt kellene megértetni a pàroddal hogy engedje meg hogy segíts neki mert attól hogy elzàrkózik elōled attól nem lesz jobban.sōt.persze feltéve ha tényleg szeret téged ! :/ Tudod hogy mi okozza a depressziójàt egyébként?Nem a konkrét okàra vagyok kìvàncsi csak hogy elmondta e neked az okàt vagy csak kijelentette hogy depressziós?
2015. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, mi okozza ezt nála. Teljesen őszinték vagyunk mindenben a másikkal. Én megértem, hogy mennyire nehéz de közben nagyon faj hogy hiába könyörgöm neki, nem engedi, hogy barmit is segítsek. Nem akar talakozni de meg csak neten sem beszélni és nagyon rosszul esik hogy azt mondja most nem tud senkit maga körül elviselni. Emiatt vannak letsegeim hogy egyáltalán szeret-e hiaba mondja hogy igen.
2015. febr. 23. 10:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is depressziós vagyok. Azt javaslom, hogy ha ő nem keres, akkor keresd TE őt. Én is sokszor úgy vagyok vele, hogy jó így egyedül és ne fárasszanak mások (depresszió tünete, hogy gyötrelemként éljük meg mások társaságát), viszont ha valaki felhív vagy rámír, annak mégis örülök és szívesen vagyok vele. Csak ne nekem kelljen kezdeményeznem, mert az nehezemre esik. Sőt sokszor azért van rossz kedvem mert egyedül érzem magam és olyan, mintha mindenki leszarna. Nehéz racionális gondolkodást várni tőlünk...


Az viszont jó, hogy legalább jár pszichológushoz. Sokaknak még ez sem adatik meg, így nagyon-nagyon sokáig fognak még kínlódni.

2015. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindig írok neki, maximum annyit válaszol hogy nem erzi jol magat es nem akar találkozni. Utolso uzenetemre masfel hete nem irt semmit
2015. febr. 23. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:
4: Hát, akkor hívd fel. Próbálkozni kell és ne hagyd magad. Valszeg nagyon maga alatt van a betegsége miatt és ezért nem reagál.
2015. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért nem hagyod a vérbe és keresel olyat, aki meg is becsül? Meg nem szrik a fejedre az ő világfájdalma miatt?!


Tönkre fogod tenni magad így, válts!


Ui.: én is depressziós vagyok, nem szeretek kimozdulni, de azt a pár embert, aki fontos nekem, mindig keresem.

2015. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. a depresszió nem csak világfájdalom, hanem elég komoly dolog. Ráadásul szeretem őt, eszem ágába nincs otthagyni.
2015. febr. 23. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:
6: Akkor neked nem depressziód van, bro.
2015. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!