Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Anyukámat mutassam be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Anyukámat mutassam be a barátomnak?

Figyelt kérdés
Tehát: "anya, ő a barátom, Misi, Misi, ő pedig az anyukám", vagy "Misi, ő az anyukám, anya, ő Misi". Misivel együtt fogunk hazaérni, anyukám már otthon lesz.
2015. febr. 23. 14:37
1 2
 1/11 Jázi :) ***** válasza:
Most nem tök mindegy? :)
2015. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Elvben mindegy, de anyukámnak nagyon fontosak ezek az illemszabályok, és nem akarom, hogy megbántódjon. A nőt mutatjuk be előbb?
2015. febr. 23. 14:40
 3/11 anonim ***** válasza:

Az első verzió a helyes.

1., Ő a fiatalabb

2., Ő a "férfi" :)

2015. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. A nőt tiszteled meg azzal, hogy Neki mutatod be először a férfit. No meg az idősebbnek a fiatalt ,)
2015. febr. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy. Kihez mentek? haza hozzátok nem? akkor "anya, ő a barátom, Misi, Misi, ő pedig az anyukám" igy illenne.
2015. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Gondolkozz logikusan. Valakinek mutatod be a valakit. Valakinek->valakit. Az első verzió a helyes, "Anyu, ő itt a barátom, Misi".
2015. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Eddig 4:0 az egyesre.
2015. febr. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Jázi :) ***** válasza:
Ha anyukádnak ez fontos akkor az első verzió!
2015. febr. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok

Hamarabb ütöttem az enterre, mint szerettem volna. :)

Természetesen a barátodat illik először bemutatni anyukádnak. :)

2015. febr. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Férfit nem kell bemutatnod, neki kell bemutatkoznia, te csak anyudhoz kíséred.


Te: Anyu, ő a barátom Misi!

Misi: Engedje meg hogy bemutatkozzam, [Vezetéknév] Misi vagyok. (Megjegyzés: Vezetéknév becézésével illik jeleznie barátodnak, hogy közvetlenebb lehet vele anyukád)

2015. febr. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!