Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért félek egy kapcsolattól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért félek egy kapcsolattól?

Figyelt kérdés

16/L vagyok, és már sokan próbáltak udvarolni nekem, de mindegyik fiút elutasítottam eddig, pedig már nagyon szeretném kipróbálni milyen egy kapcsolat, persze egyenlőre még csak szex nélkül.

Vágyom, hogy meg csókoljon egy fiú és átöleljen, érezni, hogy nála biztonságba vagyok...de ha meg jönne egy eleibe eljátszom így a gondolattal, de aztán ha komolyra fordulnak a dolgok megijedek és kerülöm, nem nézek rá, nem irok vissza neki...és ez mind azért mert egyszerűen félek, de nem tudom mitől :S :0


2015. febr. 23. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne félj, jó az ha "valakié vagy" :)
2015. febr. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól félsz hogy csalódni fogsz:)

Vágysz a szeretetre, de félsz attól hogy mi lesz ha....

2015. febr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
én 25/F vagyok és hát mióta 4 év után elhagyott a barátnőm, elment a cigányokkal külföldre azóta nekem se volt, nem akarok senkit, és nem is vágyom kapcsolatra. egyszerűen a csalódás érzés okozza ezt és jobb ha nem függök senkitől már. most szabadság van de érzem, hogy "kapok" levegőt is. bár nagyon hiányzott eleinte, de ma már megérdemli a sorsát.
2015. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen korszak...:) Én attól is féltem, hogy bénázni fogok a csókolózásban például... De nem szabad félned!! Ilyenkor meg kell próbálni magabiztosabbnak lenni, gondolj arra, hogy ha téged választ egy srác, akkor az azért lesz, mert te tetszel neki, úgy ahogy vagy, azaz csak légy önmagad, ne görcsölj :))
2015. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam ebben a korban, lehetséges, hogy még éretlen vagy ahhoz, hogy barátod legyen (késon éro típus). Vagy még nem találkoztál olyannal, aki ezt a gátat át tudja torni. Ne aggódj, még nagyon fiatal vagy. :)
2015. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!