Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a tanult es intelligens...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a tanult es intelligens nők (nem a kisebbsegre gondolok itt) akik manapsag onszantukbol 20-25 eves koruk kozott szulnek, ott a pasi altalaban nagyon gazdag es egymaga eltartja a csaladot? Mi a tapasztalatotok aki tud ilyet?

Figyelt kérdés
Mondom. Tanult es okos nokre vonatkozik a kerdes.
2015. febr. 23. 16:13
 1/8 Las Vegas ***** válasza:
Sajnos ide nem járnak olyanok...
2015. febr. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jázi :) ***** válasza:
Van több ilyen ismerősöm is és nem lehet mondani,hogy a férfi gazdag lenne. Minden esetben együtt teremtik meg amire a családnak szüksége van.
2015. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem ismerek tanult és intelligens nőket. Akik viszont körülbelül ebben a korban szültek, azok mind együtt teremtik elő a betevő falatot. Mindketten dolgoznak és nem gazdagok.


Bár volt olyan anomália, ahol a srác és a csaj is frissen végzett diplomások voltak és csak úgy vettek egy lakást a semmire (nem kifejezetten intelligensek).

2015. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez annyira gáz ,hogy a gyakori kérdéseket elittársnak használjátok !! Ja és te sose fogsz ilyen nőt találni mert egy csóró senki vagy !!!!!! Én vagyok a 👑 és hidd el semmi esélyed nem lenne mert nincs olyan ,hogy pasi csak ,hogy €PÉNZ€ ez az igazi siker kulcsa és ha még kell is sos fognak olyan komolyan venni !! Mert nEm létezik ilyen 💩 ,hogy szerelem 😃💜😃
2015. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: Mi a helyzet az olvasott szövegértéssel? Látom nem megy.
2015. febr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondom! Ez volt a zapasztalatom !!!!!
2015. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha a 4-es válaszoló esetleg véletlen tényleg nem olvasta végig a kérdést nem csoda !! Mert ez tényleg elég hü....e kérdés és én is alig bírtam!! Elég unalmas!! De nem is h....lye kérdés inkább gáz !! Ja és boztos az inteligens nőknél már azt hitte megint valami társkeresős barom !!!!
2015. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A tanult intelligens nő nem fog 25 évesen szülni :/ Azok általában karrieristák...és az az elsődleges szempont hogy jó munkahelyen jó pozícióba kerüljön be. Sokaknak még férjük sincs...

A másik buktató meg hogy az intelligens TANULT nők kb 25 évesen kerülnek ki az egyetemről...szóval nem szülhet annyi idősen , mert akkor minek tanult évekig?! :/

2015. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!