Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretett vagy csak egy alkalomra kellettem? A többi lent 22L

Figyelt kérdés

a kapcsolat mar 1 eve tartott nagy szerelemmel kezdodott egy olyan pillanatban amikor a szakitas szelen álltam a parommal.

De akkor ugy dontottem inkabb megprobalom helyrehozni a mostani kapcsolatom igy fejezzuk be. Ekkor szakitottam a fiuval.

Nagyon sokszor probaltam helyrehozni a mostani kapcsolatom de nem javult semmi

A fiu ujbol jelentkezett.Akarta hogy csak az övé legyek Ekkor azt mondtam hogy nem fekszek le vele amig nem szakitok a mostanival.


Ö vart hogy szakitsak de a parom kezdett valtozni es gondoltam lehet helyrehoyhato a kapcsolatunk. Ekkor mondtam a fiunak hogy nem akarom folytatni vele . Abba is maradt a kapcsolat. Örultem neki hogy ilyen egyszeruen vege de ujra irt és csak annyit kert hogy talalkozzak vele hogy beszelgessunk. Elutasitottam. Nagyon sokat irt es nem valaszoltam mert azon voltam hogy helyrehozzam a kapcsolatom de közbe ugy ereztem megszakad a szivem


Két honap elteltevel ujra irt hogy ez az utolso lehetoseg hogy lathasson és talalkozzak vele. Ujra elutasitottam.

Közbe a mostanival ujra rosszabb volt szakitas szelen álltunk de a parom megis azt akarta hogy maradjunk eggyutt.En mar sajnos nem tudtam mit akarok.


A fiu ujra irt hogy talalkozzak vele csak hogy láthasson. Beleeggyeztem mert nekem is nagyon hianyzott de mondtam hogy a sex az kizart. Azt mondta jolvan csak menjek.


Mikor elmentem talalkozni csak sexelni akart igy otthagytam.


Harom nap utan irtam neki smst és azt válaszolta ki vagyok mert a szerelmevel van ne zavarjam es soha tobbe ne irjak neki.


Szerintetek csak szexre kellettem?

Nem gondoltam hogy ez ennyire fajhat !!!


Valaki tudna segiteni ?



A rosszindulatu valaszoktol kerlek kimeljetek egyebkent is eleg nekem ez a fajdalom



2015. febr. 23. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy szélhámos! Ne szomorkodj miatta, inkább örülj neki, hogy nem tetted meg, nem dőltél be a nyomulásának!!! Vagy ez inkább már zaklatásnak minősül... Amúgy a kérdésedre a válasz igen csak arra.
2015. febr. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Valószínű , talált mást akitől megkapta


Jól tetted amit tettél

2015. febr. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Figyelj , nem hiszem hogy csak szexre kellettél neki ha ennyiszer keresett. Te mindig vissza utasítottad most ő tette ezt veled , rosszul esik a hiúságodnak.
2015. febr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, valószínűleg csak arra :(
2015. febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bandi6891 ***** válasza:

3.válaszoló!


Lehet hogy te még nem találkoztál igazán kitartó szélhámossal?!

2015. febr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kolosszus22 ***** válasza:
Mindketten hülyék vagytok, nekem csak ez jött le ebből a sztoriból. Szívattad te is, szenvedsz meg, nyűglődsz a kapcsolatodban aminek kb. jövője semmi, most visszanyalt a fagyi és szarul esik.
2015. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#3-assal kell egyetértenem.
2015. febr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!