Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hozzávágnátok ilyet a párotokhoz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzávágnátok ilyet a párotokhoz?

Figyelt kérdés

8 honapi voltunk együtt. Nem rég volt a születésnapja és mivel előtte nem beszéltunk tobb mint egy hétig az ajándék egyik részét volt erőm időm beszerezni De nem akartam csak az egyik felet odaadni es mivel elhuzodott anyagi helyzet miatt elhuzodott. Most hétvégén szakitottunk es mondta hogy koszoni a kurv aszep szulinapi ajandekat. Es hogy dugjam fel. Erezzem magam rosszul? ő 21/f


18/L



2015. febr. 24. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megállapítani a dolgot. Lehet, hogy mindketten máshogy látjátok. Mi most csak a te verziódat ismertük meg, azt sem nagyon. Lehet, hogy mondtál neki valami bántót, ráadásul az, hogy nem beszéltetek ennyi ideig, a te hibád is ugyanúgy. Szóval igen, lehet, hogy volt oka, amiért ezt mondta, bár kicsit tényleg durvának tűnik.
2015. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez bunkó volt tőle ha szakítottatok ha nem.
2015. febr. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindegy hogy volt,talált egy dolgot amit a fejedhez tudott vágni.Ezért nem lenne bűntudatom,hogy ha én saját magam tudom hogy meg akartam venni.Még jobb is hogy nem adtad oda.
2015. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az is kérdés, hogy a fent leírt dologból ő mit tudott. De ha pl. te szakítottál vele, lehet, hogy azt gondolja, hogy már előre eltervezted, ezért nem is vettél neki semmit.
2015. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad rosszul.Többet szóba se állj vele,ha van még méltóságod!
2015. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!