Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy aki tetszik, az levegőnek néz?

Figyelt kérdés
Már volt kapcsolatom, de nem ért semmit. Nem is vonzódtam a pasihoz. Nincsenek extra elvárásaim, de legalább fogjon meg benne valami. Eddig csak a jelentéktelen, teljesen visszahúzòdó, unalmas pasiknak kellettem volna. Most van valaki, aki bejön, de neki is más kell. A randijaim pedig katasztrófák voltak... Egy normális se volt.

2015. febr. 24. 12:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Úr isten , ilyen negatív hozzá állással kérlek ne is várj semmit sem. Ahhoz hogy be vonz embereket , ahhoz tenni is kell.
2015. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akinek te tetszel, azt meg te nézed levegőnek?
2015. febr. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát, hogy legyen pozitív, ha csak negatív élményben volt részem? Társkeresőztem, szóval tettem érte. Mégis egyedül vagyok.
2015. febr. 24. 12:35
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, de az ritka nagyon, hogy tetszem valakinek. Adok magamra, kedves vagyok, stb. Mégse jött meg a gyümölcse.
2015. febr. 24. 12:37
 5/12 anonim ***** válasza:

1-es nyomd már el magad az ilyen buta hozzászólásokkal.

Mióta kell azért tenni hogy megtetsszünk valakinek?

Vonzó külső kell hozzá ami felkelti a másik nem érdeklődését.

2015. febr. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja alapból legyél számára vonzó, de neked is tenni kell valamit, tudod apró jelek kezdeményezések, kis kedvesség, figyelemfelkeltés.

Azért ne várjuk már a sültgalambot.

2015. febr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Aki kell neki, az meg egy buta liba... Szóval tényleg külsőről szól az egész. Már ezért van az, h nem találok magamon semmi szépet.
2015. febr. 24. 12:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Megérdemled ^^
2015. febr. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vagy csak te hiszed ezt magadról...vagy az a buta liba rámenősebb...
2015. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szarul érzed magad, mi ? Azok a pasik is akiket leszarsz, akik nem tetszenek neked. Valószínűleg őket is ugyan így levegőnek nézel, és ők ezt ugyan úgy gondolják. "Neki egy páwa fogyatékos kell". Tegyél érte, hogy észrevegyen, nem fog a lábad elé kúszni és könyörögni, hogy legyél belé szerelmes...
2015. febr. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!