Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem szeret velem kézen fogva járni az utcán és néha azt veszem észre hogy nem szereti ha hozzá érek. Szóval szerintetek ez természetes?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 16:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2015. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Én a barátnőmmel tuti kézenfogva járnék.


21/f

2015. febr. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én se szeretem fogni a kezét, legalábbis utcán.. Lehet azért , mert paranoiás vagyok, vagy csak gátlásos.
2015. febr. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ő mindig azzal takarózik hogy azért nem szeret ugy járkálni mert elveszti az egyensúlyát meg ilyenek
2015. febr. 24. 17:00
 5/14 anonim ***** válasza:
Elsőkapcsolata? Lehet emiatt.
2015. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elveszti az egyensúlyát? Pfff...
2015. febr. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már sokadik kapcsolata. Ja és lehet hogy én kombinálom túl ezt az egészet de soha nem kapok tőle egy kicsi ajándékot se. Jó az első 1-2hónapba még kaptam is de mostanába semmit én viszont amint tudok neki venni egy kis apróságot is azt szívből megkapja tölem. Mindig azt nézem hogy hogyan tegyek a kedvére
2015. febr. 24. 17:14
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

az én pasim se vesz nekem semmit,amit nem kérek, mindîg megkérdi h mire van szükségem és vagy megkapom vagy nem...nem költjük baromságokra a pénzt...

Viszon ha nem fogom meg a kezét az utcán,vagy elengedem vmi miatt(mondjuk megigazitani a kabátom,sálam) máris kéri vissza a kezem,sőt elkapja mondván"add ide a kezed,az már az enyém..imádom...

Kérdésedre válaszolva nem ez nem normális,lehet h szégyelli vagy cikinek tartja a dolgot(nem téged,de ez is benne lehet a pakliba h téged)

2015. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez gáz. Komolyan mondom. Egy párkapcsolatban nem az a cél, hogy mindig csak az egyik tegyen a másik kedvére. Én a párommal olyan körülmények között jöttem össze, hogy, ha egy olyan ember meglátna minket kézen fogva az utcán, akár ki is rúghatják. És így is mindig kézen fogva megyünk, el sem tudnám képzelni anélkül, és ő sem. Az egyensúlya is megmarad... Kérdező, ez az ember egyszerűen nem szeret téged, vagy valami komoly baja van...
2015. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
szerintem az valószínű hogy könnyen izzad a keze és csak meg akar kímélni a keze nyirkosságától... :)
2015. febr. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!