Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinálnom? 16/l

Figyelt kérdés

Az a nagy helyzet, hogy van egy srác, akivel kb másfél éve nagyon jól kijövünk. Mellettem ül a suliban, de suli kívül rengeteget chatelünk is. Úgy vagyok vele kb mióta ismerem, hogy hol szeretnék vele többet, hol nem.

Ő nem tudom hogy van ezzel, de egyszer volt egy olyan gesztusa (félreérthetetlen volt..) amiből az jött le, hogy szeretne ő is többet. Sajnos/nem sajnos akkor épp én ezt nem így gondoltam.

Most éppen lehet, hogy én is nyitott lennék valamire, de nem akarom elhamarkodni a dolgot.. Ha a végén nem jól sülne el a dolog, soha nem tudnám megbocsátani magamnak... Nem tudom mit tegyek.


2015. febr. 24. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hamarkodd el nyugodtan dobd le előtte a bugyit, és kész.
2015. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy nem lenne-e kedve valamikor találkozni.


21/f

2015. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Osztálytársal SOHA! Komolyan tök gáz ha szét mentek, még ha csak dugidugido lesz is gáz! Még a sulimból se.
2015. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első, pont nem azok a fajták vagyunk.. De köszi a tanácsot..
2015. febr. 24. 17:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Talán te nem tudsz róla, de te is ugyanaz a fajta vagy. Csak még kissé prűd. Ha összejönnél vele, előbb-utóbb ledobnád a bugyit nem? Akkor meg? Szóval megvan ez benned, csak a gátlásaid miatt ezt későbbre halasztod. Ne legyél álszent, én ki tudnám belőled hozni azt,ami benned van ;-)

2015. febr. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért szerintem akad különbség aközött, hogy egy bizonyos ideje működő párkapcsolatban "ledobom a bugyit" meg aközött, hogy ebben a szituációban ezt tekintem elsődleges megoldásnak. Remélem látszik.
2015. febr. 24. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!