Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok/nők miért várják el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők miért várják el, hogy játszadozzanak velük?

Figyelt kérdés
Miért kell ezt az idióta húzd meg - ereszd meg játékot játszani, és miért unnak rá arra, aki kimutatja az érzelmeit? Számomra ez nem fér össze az őszinteséggel. Én is kénytelen vagyok ilyet játszani, pedig utálom.
2015. febr. 24. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ők ezt szeretik.
2015. febr. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is utálom. de valahogy a legtöbb fiú/férfi azt hiszi ez kell. pedig NEM
2015. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Aki ránk telepszik és nyálas azt majd nevelhetem mint gyereket. Ugyanakkor kell a kedvesség.. mivel a férfiak kicsit "egyszerűbbek", "durvábbak" -és ez most nem valami szörnyű negatívként mondom, hanem ilyenek és kész (és persze csak általában, a legtöbben, tehát nem mindenki) ezért nem érzik mi is kell. Nők részéről meg az a hiba, hogy nem mondják egyértelműen mit akarnak. Nem arra ununk rá aki kimutatja az érzelmeit (ma is kaptam i love you matricát a páromtól és nem menekültem el tőle) hanem attól aki úgymond alánk megy, akit ki tudunk csavarni és papuccsá tenni.

Úgy gondolom az az alapja, hogy FÉRFIT szeretnénk magunk mellé és minden egyes napon mi magunk tesszük próbára a férfi erősségét. Ha velünk szemben gyenge akkor nem kell, mert mással is az lesz. Természetes ösztön. Lehet ezért szidni a csajokat meg mindennek elmondani, de szerintem inkább meg kellene érteni...

2015. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
halleluja
2015. febr. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"én is utálom. de valahogy a legtöbb fiú/férfi azt hiszi ez kell. pedig NEM"

Én sokáig hittem, hogy nem kell, pedig DE.

2015. febr. 24. 18:02
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor biztos velem van valami baj

(kettes vagyok)

2015. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell túl hamar a másikra erőszakolni magunkat lelkileg, érzelmileg, mert az sok. Ehhez idő és mélyebb ismeretség kell.
2015. febr. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!