Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik pillanatról a másikra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik pillanatról a másikra kiszeretni valakiből?

Figyelt kérdés
Egyik nap úgy ébredtem fel hogy már nem érzek szerelmet iránta de még mindig érzem a szívem mélyén hogy szeretem.Tudom hogy szeretem de még is úgy érzem hogy hazudok magamnak ezzel.Régen nagy szerelmet éreztem iránta de ez valahogy elmúlt és már azon se akadnék ki ha megcsalna pedig régen nagyon ki akadtam volna.Egyszerűen az egyik napról a másikra elmúlt a szerelmem iránta.Szeretnék újra szerelmet érezni iránta de egyszerűen nem megy és nem tudom hogy mi lehet a baj.Úgy kb 3 hónapja vagyunk együtt és még nem találkoztunk de nem sokára megyek hozzá és nem tudom hogy mi lesz mert félek hogy nem tudom úgy megölelni hogy érezze benne a szeretetet.Szerintetek mit csináljak?

#kiábrádulás
2015. febr. 24. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Szakíts vele, mert ez így rossz lesz neki.
2015. febr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de ő még mindig nagyon szeret engem és nem akar elveszíteni és én se őt
2015. febr. 24. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!