Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor érek meg egy kapcsolatra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érek meg egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Már nagyon szeretnék egy olyan fiúval összejönni akivel jól érzem magam, aki mellet boldog vagyok...van egy fiú akivel majdnem összejöttem, de végül azt mondtam neki hogy legyünk csak barátok.

Valamitől félek, talán attól, hogy eddig gyerek voltam, de most már kezdek önálló életet élni..még nem, de ha befejeztem a gyógyszert szeretnék munkába állni és már csak pár év...szeretnék már egy kapcsolatot, de valamiért félek, nem csak az amit fentebb említettem, más miatt is :o 16l vagyok és még tudom fiatal, és ez természetes ebben a korban, mert talán későn érő vagyok, de mások is biztosan volta hasonló cipőben, ők mikor értek meg egy kapcsolatra?


2015. febr. 24. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire túlkomplikálni, ha járni akarsz valakivel akkor járj, ha nem akkor meg ne.
2015. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csináltad idáig, és biztos adódik majd valami lehetőség.

Ismerkedj nyugodtan - de ne ugorj bele egy kapcsolatba csak azért, mert még nincs.

2015. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!