Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs gyakorlatilag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs gyakorlatilag egyetlen ilyen lány sem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sokat ismerkedem

lányokkal. Randiztam mostanában gimis,

egyetemista, fiatalabb, idősebb, valamint

külföldi lánnyal is. Mindenkinél

ugyanazt tapasztalom, hogy szeretnek

bulizni, piálni stb... Miért nincsen olyan

lány, aki csinos, jól néz ki, nem bulizni

járogat, érdeklik a világ dolgai,

okos,művelt és vevő a romantikára?

Régebben én is sokat jártam bulizni de

már kinőttem ebből. Most ott tartok,

hogy sokkal jobban meg fog egy lányban

az, ha szeret tanulni, könyveket olvasni,

mint ha diszkóba járna. Nem

panaszkodni akarok, mert tudok

barátnőt találni, de olyan lányt nem

tudok mint akit jelemeztem. Másoknak is

van ilyen élménye a lányok kapcsán?21f


2015. febr. 24. 18:15
1 2 3
 1/22 Las Vegas ***** válasza:
45%
majd térjünk vissza erre 10 év múlva, mikor 10nél több nőt ismersz majd meg remélhetőleg...
2015. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%
Attól, hogy valaki szeret bulizni megnpiálni attól még a többi leírt dolog is érdekelheti...
2015. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%
Ilyen vagyok és kellettem eddig bárkinek is? Hmm... NEM.
2015. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, mindig az ilyen lányokat fogod ki. Nem tudom, én 16 vagyok, de még életemben nem ittam annyit, hogy lerészegedtem volna. Ja, és hozzáteszem, szívesebben olvasok és írok (saját blogom is van), minthogy ilyen értelmetlen dolgokkal foglalkozzak. A tanulás az ember hasznára válik, a bulik, a cigaretta, meg társaik nem! :D

Egyébként ez a 21.-ik század. Ne várjátok, hogy ez változni fog. 16/L

2015. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Rosszul gondolod.nagyon sok ilyen lany van..csak altalaban visszahuzodobbak..
2015. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

"Ilyen vagyok és kellettem eddig bárkinek is? Hmm... NEM."


Mert csak a helyes és nagyképű fiúkat veszed emberszámba... Egy szerény fiúval szóba se állsz, ebben biztos vagyok!

2015. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ezt már 1x megkérdezted, nem voltak eléggé kielégítőek a válaszok?
2015. febr. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
Vannak azért, de attól mert randiztál vagy 5 csajjal, az nem azt jelenti hogy "gyakorlatilag egyetlen ilyen lány sincs". Sok olyan ember van szerintem aki szeret könyvet olvasni, művelt, de mellette eljár bulizni:)
2015. febr. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Biztos hogy vannak. A csinosság és a jól néz ki dolog relatív, mindenkinek más az ízlése....én magam nem tartom szépnek, de a férjem annak tart. Szóval ez ízlés kérdése. 24 éves korom óta vagyok vele, bár nem az első kapcsolatom. Soha nem voltam bulizós, évente 1x iszom alkoholt szilveszterkor, nem vagyok dohányos, és imádok olvasni:) Most épp egy Anne Rice sorozatot.


Biztos vannak még lányok, olyanok akik neked megfelelnének az ízlésednek megfelelően.

2015. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
7-es!Akárhányszor megkérdezheti,mert lehet h Kovács Pistike Salgótarjánból most látja először kiírva a kérdést és szeretne rá válaszolni.Másodszor pedig ezt nem elég egyszer tárgyalni,ez komoly morális probléma a mai 14-28 év közti lányok (és fiúk!) tekintetében.
2015. febr. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!