Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még mindig szereti a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig szereti a volt barátnőjét?

Figyelt kérdés
A barátommal egy hónapja jöttünk össze. Nemrég megláttam a kezén egy monogramm tetoválást. Később kiderült (bár ezt sejtettem) hogy ez a volt barátnője nevének kezdőbetűi. Mikor ugye észrevettem, nem kérdezgettem, csak megjegyeztem hogy jé van egy tetkód. De erre tiszta szomorú lett, meg olyan furán viselkedett. Alig szólt valamit, holott előtte pár perccel meg mosolygós volt és vidám. Ez azt jelenti h még mindig érez a lány iránt valamit és rossz érzés volt neki újra emlékezni rá?
2015. febr. 24. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos én pont így viselkedtem, amikor valaki eszembe juttatta az expasimat... szerintem még nincs túl rajta olyan értelemben, hogy ha nagyon szerette a lányt, nem lehet csak úgy hirtelen kitörölni az életéből, mintha soha ott se lett volna... Hagyj neki még időt, és próbáld meg nagyon elcsavarni a fejét! :P
2015. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azon vagyok..csak most olyan szarul érzem magam..oké nem vagyok naív, tudom h előttem is voltak barátnői csak látszik h ez a csaj fontos volt neki és most kicsit féltékeny vagyok :/
2015. febr. 24. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!