Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben öngyilkosság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben öngyilkosság megoldás?

Figyelt kérdés

Ha van kapcsolatom, ami nem működik, mert a barátom bántalmazott, de szerinte ez normális, neki fel se tűnt. Nem tudok szakítani, mert akkor mehetnék a híd alá (pénz, család, otthon, ismerősök, rokonok, barátok nincsenek), meg elmondása szerint ő sem élné túl, ha elhagynám.

Én közben szerelmes vagyok egy másik srácba, aki belém szintén, de túl nagy a táv, nem tudunk együtt lenni.

A barátom feleségül akar venni, n nem akarok így hozzámenni, hiába ígérte, megváltozik. De ha nem megyek, mehetek az utcára.

Ha hozzámegyek, egy életen át szenvedni fogunk, a másik srác meg szerintem nem tudná feldolgozni

Már arra is gondoltam, öngyilkos lesek, akkor mindenkinek "jó lesz"


2015. febr. 24. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont senkinek nem lesz jo..
2015. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pedig meg kell próbálnod szakítani. Hiába mondja, hogy belehalna, vagy amit akar, szerinted megérdemelné a sajnálatodat, ha közben bántalmazott? (Mellesleg inkább érzelmi terrornak gondolom ezt.)

Kezdj valamit inkább a másik sráccal - akár meg is húzhatod magad nála egy darabig, nem hiszem, hogy visszautasítaná, ha segítséget kérnél tőle.

2015. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
öngyilkosság sose megoldás, inkább keress valami munkát gondolom már felnőtt vagy és tartsd el magad ne azt várd el hogy valaki eltartson főleg hogy egy ilyen idiótát találtál magadnak
2015. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok: azt még lehagytam, hogy aki nőt bántalmaz, az véleményem szerint nem érdemel semmit az élettől már.
2015. febr. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Egy éve eredménytelenül keresem azt a munkát. A másik sráchoz nincs pénzem kimenni. Külföldön meg neki lennék kiszolgáltatva, ugyanaz, csak pepitába
2015. febr. 24. 22:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Akármit is teszel, soha ne légy öngyilkos! Az életed értékesebb annál. A híd alá biztos nem fogsz kerülni, ha keresel valami szállót vagy hasonlót, ahol segítenek! Sőt lehet, hogy még munkát is fognak tudni adni.
2015. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

AZ ÖNGYILKOSSÁG SOSEM MEGOLDÁS!

Kérlek ezt felejtsd el! De tényleg... Szerintem Te élni akarsz, és egy szép életet szeretnél.

Hidd el, hogy jó lesz minden, és tegyél meg érte mindent.

Szurkolok neked, nagyon!!

2015. febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hátha külföldön több lehetőséged adódik.

Juss ki valahogy, és beszéljétek meg, hogy ez csak ideiglenes. Aztán bármi történhet, csak szabadulj meg ettől az állattól.

2015. febr. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elég szomorú egy helyzet, de az öngyilkosság SOHA nem megoldás, csak egy menekülés a saját problémáid elől.

Amúgy ez egy elég tipikus "bántalmazó kapcsolat" olvastam róla, és hosszú távon nagyon egészségtelen a lelkivilágodnak, és ha esetleg lesz gyereketek, őbenne is nyomot fog hagyni.

2015. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Öld meg magad.
2015. júl. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!